Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES070

Skandynawski regał

1 463,41 zł
1 170,73 zł Zniżka 20%

Poprzednia najniższa cena 1 372,00 zł

Najniższa cena produktu 1 372,00 zł z dnia 23.01.2023

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 204
  • szerokość: 79, 89
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki, to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI to idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie, czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna jakim jest sosna. Tworzywo to, jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze wyglądały idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii i natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć mebla do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzai mebla, oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Skandynawski regał Bergen Scandi

Regał to tak naprawdę jeden z podstawowych mebli, który znajduje się w niemal każdy polskim mieszkaniu i domu. Oczywiście obecnie możemy przebierać w niezwykle szerokiej ofercie tego typu produktów, ale mnóstwo osób szuka jednak prostych rozwiązań, które będą praktyczne. W każdym domu przyda się przecież regał wyposażony w szerokie, pojemne półki, na których możemy ułożyć i wyeksponować na przykład nasze ulubione książki. Choć naturalnie można wykorzystać ten mebel do bardzo różnych celów. Nasz skandynawski regał z kolekcji Bergen Scandi stworzony został właśnie po to, żeby zapewnić kupującym mnóstwo przestrzeni na najróżniejsze przedmioty używane przez nich na co dzień. Jest to mebel spełniający wymagania niemal wszystkich naszych klientów. Odznacza się starannością wykonania i nawiązuje do popularnego stylu skandynawskiego. Jego najważniejszą funkcją może być eksponowanie dzieł naszej ulubionej literatury, ale także segregatorów używanych przez nas w pracy, zabawek, dokumentów czy pamiątek. A wszystko to znajduje się w pięknej oprawie, będącej połączeniem najwyższej jakości drewna sosnowego oraz pracy specjalistów stolarstwa z wieloletnim doświadczeniem.

Elegancki i praktyczny skandynawski regał NatureStyle

Prosta budowa naszego regału nie jest przypadkowa. W końcu zadaniem dobrego regału jest ochrona i eksponowanie wszystkich przedmiotów, którymi chcemy się pochwalić. Skandynawski regał NatureStyle oferuje nam więc przejrzystość. Z pewnością jego minimalistyczna forma pozwoli bez najmniejszego problemu odnaleźć każdy egzemplarz książki czy dokumentu, którego będziemy akurat szukać. Jest to więc produkt niezwykle funkcjonalny, łączący w sobie nowoczesny design oraz świetne wykonanie przy pomocy najwyższej jakości surowca. Będzie on idealnym uzupełnieniem przestrzeni w każdym pomieszczeniu, w jakim go umieścimy. Doskonale sprawdzi się więc w salonie, eksponując naszą kolekcję książek i fotografie czy pamiątki z wakacji. Ale regał ten może być też bardzo praktycznym rozwiązaniem, jako element wyposażenia domowego biura czy pokoju dziecięcego, dzięki czemu zabawki w końcu będą miały swoje miejsce. Ale mebel ten może też z powodzeniem stać się częścią jadalni, stając się miejscem wyeksponowania naszej ulubionej zastawy stołowej.

Skandynawski regał NatureStyle - najwyższą jakość wykonania

Dobry mebel powinien być przede wszystkim stabilny i trwały, a nasz produkt zdecydowanie spełnia te kryteria. Został on stworzony z drewna sosnowego, które jest niezwykle wytrzymałym materiałem, odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Jesteśmy więc przekonani, że regał z powodzeniem będzie służył naszym klientom w doskonałej kondycji przez długie lata. Kupujący mogą także decydować o szerokości mebla, dzięki czemu będą mogli dopasować go do wnętrz swojego domu lub mieszkania. Aby zadbać o komfort przyszłych użytkowników nasz skandynawski regał został też pomalowany hipoalergiczną farbą, co sprawia, że będzie on idealnym rozwiązaniem w domu alergików.

Bory
BES070
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
204
szerokość
79, 89
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
regał same półki
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie