Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: ZAG001

Szafa czterodrzwiowa Laguna

4 632,34 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
4 169,11 zł Zniżka 10%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena produktu 5 128,00 zł z dnia 27.09.2023

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 5 128,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 217
  • szerokość: 235
  • głębokość: 64
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Meble Laguna to powiew egzotyki dzięki zastosowaniu przecieranych aplikacji TERRA. Meble te przywodzą na myśl odległe ciepłe kraje, gdzie w standardzie jest zastosowanie bardzo jasnych barw, w tym przypadku bieli wraz z ciemnymi, naturalnymi wstawkami. Cała kolekcja jest stworzona dla osób, które szukają nowości, chcą się wyróżnić, ale także mają za cel zakup praktycznych, pakownych mebli. Kolekcja Laguna to kompozycje dla sypialni oraz garderoby, gdzie oprócz łóżka, oraz pojemnej szafy, można pomieszczenie wzbogacić o dodatki typu toaletka, lustro, komody, wieszaki czy szafki. Niewiele brył, ale wiele możliwości ustawienia, pozwalają stworzyć indywidualną przestrzeń na każdej powierzchni.

Laguna, to meble z drewna sosnowego, barwionego na biało, czyli pożądany w ostatnim czasie przez klientów kolor, uzupełniony przecieranymi wstawkami. Korpus, to z zewnątrz okleina naturalna, w środku - folia.

Jeśli wymagasz od mebli, aby były indywidualne tak jak Ty, to ta kolekcja jest dla Ciebie. Wnieś do Swojego wnętrza odrobinę egzotyki, spraw, aby od teraz odwiedzały Cię tylko dobre sny.

Szafa do samodzielnego montażu.

Telmex
ZAG001

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
217
szerokość
235
głębokość
64
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
5094VL44
KOLEKCJA
Meble Laguna
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
ilość paczek
7
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie