Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: ZAG004

Komoda Laguna

1 660,34 zł
1 494,31 zł Zniżka 10%

Najniższa cena produktu 1 838,00 zł z dnia 02.02.2023

Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 104
  • szerokość: 125
  • głębokość: 44
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Meble Laguna to powiew egzotyki dzięki zastosowaniu przecieranych aplikacji TERRA. Meble te przywodzą na myśl odległe ciepłe kraje, gdzie w standardzie jest zastosowanie bardzo jasnych barw, w tym przypadku bieli wraz z ciemnymi, naturalnymi wstawkami. Cała kolekcja jest stworzona dla osób, które szukają nowości, chcą się wyróżnić, ale także mają za cel zakup praktycznych, pakownych mebli. Kolekcja Laguna to kompozycje dla sypialni oraz garderoby, gdzie oprócz łóżka, oraz pojemnej szafy, można pomieszczenie wzbogacić o dodatki typu toaletka, lustro, komody, wieszaki czy szafki. Niewiele brył, ale wiele możliwości ustawienia, pozwalają stworzyć indywidualną przestrzeń na każdej powierzchni.

Laguna, to meble z drewna sosnowego, barwionego na biało, czyli pożądany w ostatnim czasie przez klientów kolor, uzupełniony przecieranymi wstawkami. Korpus, to z zewnątrz okleina naturalna, w środku - folia.

Jeśli wymagasz od mebli, aby były indywidualne tak jak Ty, to ta kolekcja jest dla Ciebie. Wnieś do Swojego wnętrza odrobinę egzotyki, spraw, aby od teraz odwiedzały Cię tylko dobre sny.

Produkt

Komoda wąska

Aranżacja wnętrz małych mieszkań bywa nie lada wyzwaniem. Na niewielkiej powierzchni musimy umieścić szereg mebli, które powinny być funkcjonalne, ale przy tym również dobrze się prezentować. W takiej sytuacji, warto sięgać po meble o nieco mniejszych rozmiarach, takie jak komoda wąska, która zajmuje wyjątkowo mało miejsca. Jednocześnie jednak, ten niepozorny mebel jest w stanie pomieścić wiele rzeczy, takich jak ubrania, dokumenty, książki czy pościel albo zastawa stołowa.

Gdzie może stanąć komoda wąska?

Decydując się na zakup tak praktycznego mebla, możemy umieścić go tak naprawdę w niemalże każdym pomieszczeniu. Dla wielu osób staje się ona miejscem przechowywania rzeczy osobistych w sypialni. Ale komodę można również umieścić w salonie, gdzie często pełni też rolę stolika pod telewizor. Ten niewielki mebel sprawdzi się też doskonale jako element wystroju wnętrza pokoju dziecięcego, w którym mogą być przechowywane ubranka lub zabawki dziecka. Bardzo często również komoda wąska stanowi idealny mebel do przedpokojów, które z reguły nie mają zbyt pokaźnych rozmiarów. Jak zatem widać możliwości jest wyjątkowo dużo, a to przecież nie wszystkie z nich.

Jaki rodzaj komody wybrać?

To, że potrzebna jest nam komoda wąska to dla nas oczywistość. Pozostaje jednak jeszcze kwestia tego, jakiego rodzaju mebel powinniśmy wybrać. Warto bowiem wiedzieć, że pod tym względem producenci zapewniają nam dzisiaj naprawdę szeroki wybór.

W sklepach znajdziemy zatem zarówno komody, które posiadają podwójne drzwiczki i kryjące się za nimi półki, jak i te składające się wyłącznie z szuflad, które mogą mieć różną wielkość. Powinniśmy się zatem zastanowić, jakie rozwiązanie okaże się w naszym przypadku bardziej funkcjonalne. Jeśli w komodzie chcemy przechowywać na przykład przede wszystkim dokumenty, szuflady mogą okazać się lepszym rozwiązaniem. Ale już w przypadku ubrań, często preferowane są typowe półki.

Dla niezdecydowanych istnieje na szczęście jeszcze trzecia opcja, według wielu klientów najlepsza. Chodzi oczywiście o komody, które posiadają i półki i szuflady w bardzo różnych konfiguracjach. Jeśli zatem nasza komoda wąska ma być wielofunkcyjna, zdecydujmy się właśnie na taki mebel.

Komoda wąska w Twoim ulubionym stylu

Aranżacja wnętrz małego mieszkania musi być funkcjonalna, ale przecież powinna też odpowiadać naszym osobistym upodobaniom. Również pod tym względem wybór jest dziś ogromny. Niezwykle popularne w ostatnich sezonach są jednak połączenia bieli z ciemniejszymi wstawkami. W przypadku komody możemy zatem wybrać mebel o białym korpusie, który posiada modne, drewniane drzwiczki i szuflady. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie i przy tym również elegancko, a pomieszczenie, w którym znajdą się takie meble staje się bardziej przytulne.

Pamiętajmy jedynie, aby stawiać raczej na meble drewniane, które są wykonywane ręcznie. Dzięki temu, nasza stylowa komoda wąska będzie nie tylko świetnie wyglądała, ale także przetrwa w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Zdecydowanie warto zainwestować nieco więcej pieniędzy w zakup takiego produktu, aby cieszyć się pięknymi meblami przez długi czas.

Telmex
ZAG004
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
104
szerokość
125
głębokość
44
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
5094VL672
KOLEKCJA
Meble Laguna
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie