Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: YS010

Sosnowe biurko skandynawskie

1 987,80 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 590,24 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 480,00 zł

Najniższa cena produktu 1 956,00 zł z dnia 03.03.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 1 956,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 75
  • szerokość: 130
  • głębokość: 65
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Ystad to jedno z bliższych nam miast w Szwecji. Nie jest nam bliskie tylko ze względów geograficznych, ale również dlatego, że nasza kolekcja mebli Ystad się nam podoba! Drewno sosnowe lakierowane wydobywa piękno tego tworzywa. Elementy malowane na biało lub czarno dodają lekkości oraz nadają skandynawskiego klimatu. Surowość polegająca na braku uchwytów, wysokie nóżki to kolejne cechy, na które warto zwrócić uwagę. Meble te idealnie nadają się do minimalistycznych wnętrz, do przestrzeni, w których królować ma design, moda, ale także praktyczność mebli. Kolekcja składa się z kilku brył, wśród nich łóżko, szafakomoda, którymi idealnie zaaranżujemy sypialnię. Do salonu wstawić możemy witrynkę, regał, ławę kawową i mamy perfekcyjne wnętrze. Kolekcję uzupełniają biurko, konsolka/toaletkaszafka RTV oraz komoda.

Kolekcja Ystad to zatem nasza odpowiedź na rosnące zainteresowanie skandynawskim klimatem, takim właśnie sposobem urządzania wnętrz. Ciepło, przytulność, ale też przestrzenie nieprzesycone meblami to idealny przepis, aby czuć się świetnie we własnym domu. Odważnym krokiem jest wybór mebli w kolorze łączonej sosny z czarną bejcą. Meble wyglądają konkretniej, bardziej surowo, bardziej topornie, a jednak urzekają prostotą. Urządzony tak pokój na pewno zachwyci Waszych gości, jak i Was samych.

Zastosowane do produkcji akcesoria też są wyższej klasy, zawiasy puszkowe z cichym domykiem można regulować w kilku płaszczyznach, a prowadnice są metalowe dolnego montażu z cichym domykiem, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie na lata. Drewno sosnowe jest bezsęczne, zatem od widocznej strony sęki zdarzać się mogą bardzo rzadko. Wszystkie meble (oprócz łóżka) dostarczane są w całości, zatem odpada również kłopot z ich montażem.

Produkt

Sosnowe biurko skandynawskie w mieszkaniu i w firmie

Biurko kojarzy się nieodłącznie z nauką i pracą. Jest to jeden z najczęściej kupowanych mebli pokojowych, tuż po łóżkach i szafach. Zestawiając ten fakt z drugim, mówiącym o popularności stylu skandynawskiego w naszych domach, mieszkaniach oraz biurach, okazuje się, że sosnowe biurko o designie charakterystycznym dla mebli skandynawskich, to jeden z najczęściej kupowanych sprzętów domowych. W trend ten wpisuje się doskonale sosnowe biurko z serii Ystad posadowione na czterech montowanych pod kątem, sosnowych nogach stylizowanych na tradycyjny kozioł. U dołu tylne nogi łączy poprzeczna belka, która służyć może za wygodne podparcie stóp podczas pracy. Korpus mebla stanowi konsola o kształcie płaskiego sześcianu w kolorze naturalnego drewna, którego przednią ścianę stanowią białe fronty dwóch sąsiadujących ze sobą szuflad. Ale sosnowe biurko skandynawskie można również kupić w wersji kolorystycznej z czarnymi frontami szuflad.

Gdzie postawić nasze biurko skandynawskie?

Biurka to meble, które w naszych domach najczęściej znajdują się w pokojach dziecięcych oraz tych przeznaczonych do pracy. Tradycyjnie, kiedy nasza pociecha idzie do szkoły, kupujemy biurko, które służyć ma do odrabiania lekcji. Dość często mebel towarzyszy dziecku aż do ukończenia szkoły, a nawet dłużej, dlatego warto, żeby był trwały i ponadczasowy oraz pasował do wielu aranżacji, tak jak sosnowe biurko skandynawskie z kolekcji Ystad.

Dzięki tym zaletom, świetnie sprawdzi się ono również w przestrzeni przeznaczonej do pracy, którą coraz częściej wykonujemy zdalnie, w miejscu zamieszkania. Stosunkowo niewielkie gabaryty mebla oraz design, który sprawia, że biurko wygląda lekko i subtelnie, powodują, że sprawdzi się nawet w niewielkich mieszkaniach, gdzie miejscem pracy jest wydzielona przestrzeń salonu czy sypialni. W tym ostatnim pomieszczeniu uniwersalny i starannie wykonany mebel pełnić może nie tylko funkcję blatu roboczego, ale również toaletki - wystarczy po prostu zawiesić na ścianie nad nim prostokątne lustro w sosnowej ramie.

Sosnowe biurko skandynawskie - ponadczasowe i trwałe rozwiązanie do twojej firmy

Monitory kineskopowe oraz duże obudowy komputerów, do tego telefony, a niekiedy i drukarki - to wszystko pomieścić kiedyś musiało firmowe biurko. To dlatego meble te zajmowały jeszcze nie tak dawno przeważająca część przestrzeni sprawiając, że pomieszczenia przeznaczone do pracy wydawały się być przytłaczające i po prostu zagracone.

Dzisiejszy rozwój techniczny sprawił, że przestrzeń, w której pracujemy możemy zaplanować inaczej. Biurka mogą być znacznie mniejsze, dzięki czemu więcej miejsca pozostaje na strefę relaksu czy też roślinność. Trendy w aranżacji wnętrz biurowych wyraźnie zmierzają ku naturze, dlatego wykładziny zastępuje terakota lub drewno, a na ścianach pojawiają się żywe obrazy z mchów czy wodospady. W konwencję tę doskonale wpisują się drewniane meble, w tym oszczędne w formie biurka, takie jak sosnowe biurko skandynawskie z kolekcji Ystad - funkcjonalne, praktyczne, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fajne biurko

małe, przyjemne, dobrze wykonane

Was this comment useful to you? Yes No
Doktor
YS010

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
75
szerokość
130
głębokość
65
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
Malmo biurko
LP_DATA
wys 75, szer 130, gł 65
GALERIA_kolekcji
ystad
VIDEO_YT_LINK
fyFcKmwagfs
KOLEKCJA
Meble Ystad
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/8b888c7f76404966b3e2c57fed9513c7
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/ystad/
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie