Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: YS010

Sosnowe biurko skandynawskie

1 433,33 zł
1 146,67 zł Zniżka 20%
Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 75
  • szerokość: 130
  • głębokość: 65
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Ystad to jedno z bliższych nam miast w Szwecji. Nie jest nam bliskie tylko ze względów geograficznych, ale również dlatego, że nasza kolekcja mebli Ystad się nam podoba! Drewno sosnowe lakierowane wydobywa piękno tego tworzywa. Elementy malowane na biało lub czarno dodają lekkości, oraz nadają skandynawskiego klimatu. Surowość polegająca na braku uchwytów, wysokie nóżki, to kolejne cechy, na które warto zwrócić uwagę. Meble te idealnie nadają się do minimalistycznych wnętrz, do przestrzeni, w których królować ma design, moda, ale także praktyczność mebli. Kolekcja składa się z kilku brył, wśród nich łóżko, szafa, komoda, którymi idealnie zaaranżujemy sypialnię. Do salonu wstawić możemy witrynkę, regał, ławę kawową i mamy perfekcyjne wnętrze. Kolekcję uzupełniają biurko, konsolka/toaletka, szafka RTV oraz komoda.

Kolekcja Ystad to zatem nasza odpowiedź na rosnące zainteresowanie skandynawskim klimatem, takim właśnie sposobem urządzania wnętrz. Ciepło, przytulność, ale też przestrzenie nieprzesycone meblami, to idealny przepis, aby czuć się świetnie we własnym domu. Odważnym krokiem jest wybór mebli w kolorze łączonej sosny z czarną bejcą. Meble wyglądają konkretniej, bardziej surowo, bardziej topornie, a jednak urzekają prostotą. Urządzony tak pokój, na pewno zachwyci Waszych gości, jak i Was samych.

Zastosowane akcesoria, do produkcji, też są wyższej klasy, zawiasy puszkowe można regulować w kilku płaszczyznach, a prowadnice są rolkowe, co gwarantuje bezproblemowe użytkowanie na lata. Drewno sosnowe jest bezsęczne, zatem od widocznej strony sęki zdarzać się mogą bardzo rzadko. Wszystkie meble (oprócz łóżka) dostarczane są w całości, zatem odpada również kłopot z ich montażem.

Produkt

Sosnowe biurko skandynawskie w mieszkaniu i w firmie

Biurko kojarzy się nieodłącznie z nauką i pracą. Jest to jeden z najczęściej kupowanych mebli pokojowych, tuż po łóżkach i szafach. Zestawiając ten fakt z drugim, mówiącym o popularności stylu skandynawskiego w naszych domach, mieszkaniach oraz biurach, okazuje się, że sosnowe biurko o designie charakterystycznym dla mebli skandynawskich, to jeden z najczęściej kupowanych sprzętów domowych. W trend ten wpisuje się doskonale sosnowe biurko z serii Ystad posadowione na czterech montowanych pod kątem, sosnowych nogach stylizowanych na tradycyjny kozioł. U dołu tylne nogi łączy poprzeczna belka, która służyć może za wygodne podparcie stóp podczas pracy. Korpus mebla stanowi konsola o kształcie płaskiego sześcianu w kolorze naturalnego drewna, którego przednią ścianę stanowią białe fronty dwóch sąsiadujących ze sobą szuflad. Ale sosnowe biurko skandynawskie można również kupić w wersji kolorystycznej z czarnymi frontami szuflad.

Gdzie postawić nasze biurko skandynawskie?

Biurka to meble, które w naszych domach najczęściej znajdują się w pokojach dziecięcych oraz tych przeznaczonych do pracy. Tradycyjnie, kiedy nasza pociecha idzie do szkoły, kupujemy biurko, które służyć ma do odrabiania lekcji. Dość często mebel towarzyszy dziecku aż do ukończenia szkoły, a nawet dłużej, dlatego warto, żeby był trwały i ponadczasowy oraz pasował do wielu aranżacji, tak jak sosnowe biurko skandynawskie z kolekcji Ystad.

Dzięki tym zaletom, świetnie sprawdzi się ono również w przestrzeni przeznaczonej do pracy, którą coraz częściej wykonujemy zdalnie, w miejscu zamieszkania. Stosunkowo niewielkie gabaryty mebla oraz design, który sprawia, że biurko wygląda lekko i subtelnie, powodują, że sprawdzi się nawet w niewielkich mieszkaniach, gdzie miejscem pracy jest wydzielona przestrzeń salonu czy sypialni. W tym ostatnim pomieszczeniu uniwersalny i starannie wykonany mebel pełnić może nie tylko funkcję blatu roboczego, ale również toaletki - wystarczy po prostu zawiesić na ścianie nad nim prostokątne lustro w sosnowej ramie.

Sosnowe biurko skandynawskie - ponadczasowe i trwałe rozwiązanie do twojej firmy

Monitory kineskopowe oraz duże obudowy komputerów, do tego telefony, a niekiedy i drukarki - to wszystko pomieścić kiedyś musiało firmowe biurko. To dlatego meble te zajmowały jeszcze nie tak dawno przeważająca część przestrzeni sprawiając, że pomieszczenia przeznaczone do pracy wydawały się być przytłaczające i po prostu zagracone.

Dzisiejszy rozwój techniczny sprawił, że przestrzeń, w której pracujemy możemy zaplanować inaczej. Biurka mogą być znacznie mniejsze, dzięki czemu więcej miejsca pozostaje na strefę relaksu czy też roślinność. Trendy w aranżacji wnętrz biurowych wyraźnie zmierzają ku naturze, dlatego wykładziny zastępuje terakota lub drewno, a na ścianach pojawiają się żywe obrazy z mchów czy wodospady. W konwencję tę doskonale wpisują się drewniane meble, w tym oszczędne w formie biurka, takie jak sosnowe biurko skandynawskie z kolekcji Ystad - funkcjonalne, praktyczne, trwałe i ponadczasowe.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

fajne biurko

małe, przyjemne, dobrze wykonane

Was this comment useful to you? Yes No