Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: NT045

Narożnik Costanza

7 853,66 zł
5 890,24 zł Zniżka 25%

Poprzednia najniższa cena 6 899,00 zł

Najniższa cena produktu 6 899,00 zł z dnia 23.01.2023

Wybierz stronę narożnika
Wybierz kolor tkaniny
Wybierz kolor nóżek
Ilość

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Wysokość: 75-96
  • szerokość: 282
  • głębokość: 100/236
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 Tygodni
  • tkanina: Davis Riviera
  • powierzchnia spania: 140 x 206
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 Tygodni

Informacje

Miano nowoczesnych, meble otrzymują nie tylko za ich wygląd odbiegający od klasyki, ale również z ich innowacyjność, której zapewne brakowało meblom rodziców i dziadków. Połączeniem tych kryteriów niezaprzeczalnie jest narożnik Costanza. Jako całość narożnik ma prostą formę – bak pikowań czy ozdobnych przeszyć na siedzisku. Proste linie na segmentach oparć zgrywają się z liniami w części dolnej. Równy poziom zagłówków wyznaczony przez podzielenie go na dwie części sprawia że narożnik będzie się wyróżniać nie zlewając się w jednolitą masę. Delikatnie profilowana część oparcia zapewnia komfortowy odpoczynek dla pleców. W połączeniu z regulowanymi zagłówkami można dobrać idealna dla siebie pozycję która zapewni odpoczynek po ciężkim dniu pracy lub zrelaksować się  przy dobrym filmie. Szerszy podłokietnik z jednej strony zamyka bryłę dzięki czemu prezentuje się on znakomicie i z pewnością jako całość będzie pasować do wielu aranżacji. Osadzanie narożnika na niskich chromowanych nóżkach sprawia, że narożnik zyskuje i tym bardziej wpisuje się w panujące obecnie, minimalistyczne trendy.

Narożnik wyróżnia się bardzo łatwym system rozkładania do funkcji spania typu puma. Dosłownie jednym ruchem można rozłożyć i od razu się położyć. W ten sposób można uzyskać powierzchnię sanie o wymiarach 140x206 cm. Dla wymagających spokojnego snu i relaksu na wygodnym meblu za dnia,  zastosowano tu sprężynę falistą, sprężynę profilowaną oraz piankę wysokoelastyczną. Costanza jest wyposażony w pojemnik na pościel, który na pewno się przyda czy to w mniejszym czy większym domu. Narożnik ten wyróżnia się tym, że w otomanie ma dodatkowy pojemnik, w którym można przechowywać rzeczy, które warto mieć pod ręką i kiedy potrzebny jest szybki dostęp do nich. Dopełnieniem są wytrzymałe i odporne tkaniny. Przyjemne w dotyku, z rodzaju welwetów są miłym akcentem wieńczącym cały narożnik.

puszman
NT045
197 Przedmioty

Opis

Wysokość
75-96
szerokość
282
głębokość
100/236
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 Tygodni
tkanina
Davis Riviera
LP_INDEKS
Emporio Lux
powierzchnia spania
140 x 206
KOLEKCJA
Narożniki
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 Tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/e80de6d39a1c46e89843ef6e2586ac4d
MONTAŻ
Mebel łatwy w montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie