Powrót do Kolekcji

Numer katalogowy: NT056

Narożnik Savoy

2 926,02 zł
Wybierz stronę narożnika
Wybierz kolor tkaniny
Wybierz kolor nóżek
Ilość

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Wysokość: 89
  • szerokość: 235
  • głębokość: 97/142
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 Tygodni
  • tkanina: Davis Riviera
  • powierzchnia spania: 147 x 200
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 Tygodni

Informacje

Narożnik SAVOY łączy w sobie ponadczasowy styl oraz wyjątkową funkcjonalność. Elegancki projekt mebla widać w subtelnych przeszyciach oraz pojedynczym pikowaniem zarówno na poduszkach jak i na siedzisku. Stylowym wykończeniem są również szwy na krawędziach poduszek oraz oparć. Prostota bryły została więc przełamana dzięki czemu narożnik zyskuje niecodzienną formę. Całość jest osadzona na metalowych i chromowanych nóżkach co wprowadza element nowoczesności. Wygodna leżanka dzięki mobilnym poduszkom z pewnością stanie się ulubionym miejscem do wypoczynku po ciężkim dniu. Opcja wyboru strony narożnika daje możliwość aranżacji w różnych pomieszczeniach.

Narożnik swoją wyróżniającą się funkcjonalność zawdzięcza dwóm pojemnikom na pościel. Jeden z nich umieszczony jest pod leżanką, drugi natomiast pod siedziskiem. Narożnik ten posiada oczywiście funkcję spania w łatwym i szybkim w obsłudze systemie DL. Po rozłożeniu osiąga on powierzchnię spania 147x200 cm co daje duży komfort spania zarówno podczas spania regularnego czy też okazjonalnego podczas wizyty gości. Zastosowana sprężyna falista zapewnia odpowiednie podparcie przy codziennym użytkowaniu oraz przy korzystaniu z funkcji spania.

Do obicia narożnika wykorzystano tkaninę typu velvet RIVIERA. Jest to przyjemna w dotyku tkanina, która lekko się czesze. Znakomicie podkreśla subtelne elementy dekoracyjne tego mebla. Świetnie współgra z jego stylem jednocześnie będąc tkaniną wytrzymałą, odporną na tarcie i pilling. Kolory uwydatnią elegancki sznyt mebla i odzwierciedlają panujące obecnie trendy w dekoratorstwie. Połączenie funkcjonalności oraz estetyki zawarte z narożniku SAVOY z pewnością wpisze się w wiele stylowych projektów i aranżacji.

puszman
NT056
200 Przedmioty

Opis

Wysokość
89
szerokość
235
głębokość
97/142
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 Tygodni
tkanina
Davis Riviera
LP_INDEKS
Savoy
powierzchnia spania
147 x 200
KOLEKCJA
Narożniki
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 Tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/f04e9d834e74433b94077f6f00e37313
MONTAŻ
Mebel łatwy w montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie