Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: NT060

Narożnik CARLA II

4 844,44 zł
3 633,33 zł Zniżka 25%

Najniższa cena produktu 4 469,00 zł z dnia 02.02.2023

Wybierz stronę narożnika
Wybierz kolor tkaniny
Wybierz kolor nóżek
Ilość

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Wysokość: 91
  • szerokość: 250
  • głębokość: 95/182
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 Tygodni
  • tkanina: Davis Riviera
  • powierzchnia spania: 142 x 218
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 Tygodni

Informacje

Narożnik CARLA II to propozycja dla miłośników klasyki nowej odsłonie w połączeniu ze stylem skandynawskim. Mebel ma proste wykończenie, czyste linie prowadzące kształt całego narożnika. Dzięki temu narożnik można wykorzystać w aranżacji wielu pomieszczeń. Chociaż sam w sobie nie będzie przytłaczający i dominujący to na pewno nikt nie pozostanie niezauważony. Wysokie drewniane nóżki przełamują klasyczne kształty narożnika, dając mu lekkości właściwej stylowi skandynawskiemu. Są równocześnie nowoczesnym akcentem często wykorzystywanym podczas urządzania mieszkań i domów, ponieważ przełamują oczywistość mebli. Poduszki wykończone modny pikowaniem są nie tylko charakterystyczną ozdobą narożnika, ale też wygodnym jego elementem. Narożnik jest wyposażony w pięć poduszek zapewniających oparcie na całej powierzchni. Zwrócić należy uwagę na wyższe oparcia po obu stronach narożnika. Są one zgrabną ramą mebla. Narożnik wyposażony jest w funkcję spania o powierzchni 218 x 142 cm uzyskiwany poprzez rozłożenie w systemie DL. Wypoczynek w nocy będzie więc komfortowy i ergonomiczny, tym bardziej, że zarówno siedzisku jak i w oparciu zastosowano sprężyny i piankę wysokoelastyczną. Dodatkowo pojemnik na pościel jest kolejnym atutem tego narożnika.

Stylowe kolory i elegancki materiał może nadać meblowy jeszcze bardziej indywidualny charakter. Tkanina jest plamoodporna oraz łatwa w czyszczeniu i pielęgnacji. Z pewnością sprawdzi się w wielu pomieszczeniach pod względem estetycznym oraz funkcjonalnym. Tył pleców jest obity tym samym materiałem więc może być meblem wolnostojącym. Jeszcze bardziej można go dopasować do potrzeb mieszkania wybierając stronę narożnika. Jest to świetny wybór do salonu.

puszman
NT060
200 Przedmioty

Opis

Wysokość
91
szerokość
250
głębokość
95/182
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 Tygodni
tkanina
Davis Riviera
LP_INDEKS
Tivoli II
powierzchnia spania
142 x 218
KOLEKCJA
Narożniki
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 Tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/596b63eb64264b91a1ecf43c412b0959
MONTAŻ
Mebel łatwy w montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie