Powrót do Kolekcji

Numer katalogowy: XLT022

Outlet łóżko tapicerowane z kryształkami na zagłówku

691,06 zł
Wybierz kolor tkaniny
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Kolor: nóżek - biały
  • Wysokość: nóżek 17
    zagłówka 90
  • szerokość: + 8 do szerokości materaca
  • długość: + 8 do długości materaca
  • tkanina: Top Textil Magic Velvet

Informacje

Łóżko w rozmiarze pod materac 160x200 cm 

Tkanina Magic Velvet 2211

Łóżko pochodzi z ekspozycji sklepu.


MATERACE 

wsystkie materace dostęne w outlecie to materace sprężynowe kieszeniowe.

MATERECE STANDARD

są o podyższonym standardzie. Pochodzą z ekspozycji lub są prototypami. Nie były w spzrzedaży, nie były używane -  nie pochodzą ze zwrotów konsumenckich

Są to materace klasy PIRYTA, TOPAZU I AMETYSTA

MATERECE PREMIUM

są o jeszcze wyższym standardzie. Pochodzą z ekspozycji lub są prototypami. Nie były w spzrzedaży, nie były używane - nie pochodzą ze zwrotów konsumenckich

Są to materace klasy PIRYTA, TOPAZU I AMETYSTA


Aby wykonać dobrej jakości łóżko tapicerowane, potrzeba ogromnych umiejętności tapicerskich. Trzeba zacząć od wysokiej jakości ramy, która spowoduje, że mebel będzie solidny i trwały. Tutaj nie ma półśrodków, bo takie łóżko tapicerowane ma wytrzymać lata użytkowania bez wad. Kolejna warstwa, to owata, czyli pianka lub gąbka, którą obita jest rama. To ta warstwa sprawia, że łóżko tapicerowane jest miękkie. Nature Style używa tylko najgrubszych tworzyw, nie szczędząc na jakości, który w prosty sposób przekłada się na komfort klienta.

To co widać gołym okiem, to tylko wierzchnia warstwa naszego łóżka tapicerowanego, ale to ona powoduje, że nasze łóżka są nie tylko funkcjonalne, ale i piękne. Tkaniny specjalnie wyselekcjonowane są z ofert Top Textil, najlepszego producenta obić do mebli. Materiały wybrano w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć dla siebie swój ulubiony kolor czy fakturę tkaniny, ale jednocześnie każdy:

- spełnia wymagania cleanaboo, czyli tkanin odpornych na wilgoć, którym nie szkodzi okazjonalne mycie na mokro

- o podwyższonej odporności na ścieranie (co najmniej 60 000 cykli)

- spełniające test papierosa (nie zajmują się ogniem)

- mają certyfikat pet proof, czyli są odporne na zwierzaki domowe

Velvety to ostatni krzyk mody, są piękne, świetnie pracują ze światłem, a dodatkowo są wyjątkowo trwałe. Wartym podkreślenia jest fakt, że materiały te, mimo tego, że są najbardziej zaawansowane technologicznie występują u nas bez żadnej dopłaty. 

Warto również zwrócić uwagę na kilka technicznych rzeczy, w łóżkach typu slim (z niską ramą) konstrukcja oparta jest na dużych kątownikach, dzięki czemu łóżka są stabilne. W łóżkach typu box (z możliwością stelaża podnoszonego) nie szczędzimy na zagłówkach, mają one aż 105 cm wysokości, dzięki czemu ich proporcje są doskonałe. Nasze łóżka kontynentalne, już w zestawie posiadają materace kieszeniowe, zamiast tańszych, gorszej jakości bonellowych.

Wszystkie łóżka tapicerowane Nature Style są naszą produkcją, w naszym zakładzie. Dlatego istnieje możliwość zmian tkanin, rozmiarów, a już na starcie klient otrzymuje wybór zakupu łóżka w jednym z dostępnych zagłówków, ze stelażem, lub pojemnikiem na pościel.