Materace Optimum

Materace piankowe i kieszeniowe 

Co dla ciebie jest fundamentem dla dobrego snu? Według NatureStyle kluczową rolę w tej kwestii odgrywają Materace Optimum, dlatego wprowadziliśmy do naszego sklepu szeroki wybór modeli różnego typu, aby zwiększyć szanse na dobranie materaca spełniającego Twoje kryteria. Piankowe, kieszeniowe - jednostrefowe i wielostrefowe, a może szukasz odpowiedniego materaca dla swojego dziecka? Nie martw się, takie też posiadamy w swojej ofercie! Wiemy, że możliwość idealnego dopasowania jest ważna, dlatego Materace Optimum są dostępne w kilku rozmiarach w zależności od modelu. Masz małą sypialnię i szukasz wąskiego materaca? Nie ma sprawy! Lubisz spać na dużej powierzchni i właśnie takiego materaca potrzebujesz? Na pewno zadowoli cię materac o szerokości 180 centymetrów.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Sen to zdrowie, więc dobry materac to podstawa

Nie od dziś wiadomo, że sen ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia. Przepisów na pełnowartościowy sen jest wiele, ale my w NatureStyle wierzymy, że jednym z kluczowych elementówy jest odpowiednio dobrany materac. Może on nie tylko poprawić jakość twojego nocnego wypoczynku, ale nawet całego życia. Uważamy, że to jeden z najważniejszych elementów sypialni. W naszej ofercie znajduje się około 20 materacy Optimum. Każdy z nich jest całkowicie różny, ale jesteśmy pewni jednego - na pewno znajdziesz tutaj materac dla siebie, który sprawi, że bez problemu prześpisz całą noc.

Warunek jest jeden - materac ma polepszać twój sen

Ze względu na to, że w NatureStyle cenimy sobie personalizację to w naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje materacy optimum. Dzięki temu zapewniamy większą szansę na najlepsze dopasowanie do twoich wymagań. Zachęcamy do stawiania warunków swojemu przyszłemu materacowi, bo w głównej mierze to od niego zależy twój sen. Nie bój się wymagać!

Jeden materac, a tyle rodzajów. Na który się zdecydować?

Optimum materace kładą nacisk na satysfakcję i komfort klientów. Dlatego wybierz model Alkara czy Syriusz P3 należących do kategorii materacy na drewnianym stelażu, które są trwałym i uniwersalnym rozwiązaniem. Możesz dodać tylko nóżki, a nagle powstanie samodzielne łóżko! Kiedy szukasz materacy piankowych to bez namysłu postaw na modele Dream Lux, Optimax czy Neptun, które charakteryzują się wysokim poziomem elastyczności, co sprawia się w przypadku lepszego dopasowania do kształtów ludzkiego ciała. Dodatkowo materace piankowe Optimum mają niewielką wagę, co ułatwia ich transport. Materace kieszeniowe możemy podzielić na 2 rodzaje: jednostrefowe, do których należą modele takie jak Argo czy Alkara i charakteryzują się sprężynami umieszczonymi w oddzielnych kieszonkach, co sprawia, że pracują one niezależnie od siebie i jeszcze lepiej dostosowują się do śpiącej osoby. Natomiast materace wielostrefowe to Nestor, Agat, Sorento, czy Syriusz P3. Działają na podobnej zasadzie co poprzednicy, ale dodatkowo zostały wyposażone w 7 różnych stref twardości, które zapewniają jeszcze większe dopasowanie do kształtu ciała. Dokładniej podpierają te części, które wywierają największy nacisk podczas leżenia. W naszej ofercie pojawiają się także materace optimum z serii dziecięcej, które charakteryzują się antyalergicznym pokrowcem, a materiały użyte do wykonania tych materacy są najwyższej jakości, gwarantują jakość i bezpieczeństwo najmłodszych. Do tego typu możemy zaliczyć materace optimum o nazwach: Basia, Małgosia, Ola czy Agata, który jest też jednocześnie materacem bonelowym, czyli opartym na tradycyjnych sprężynach.

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie