Meble dębowe Orlando

Meble dębowe - Kolekcja nowoczesnych mebli Orlando do salonu

Dla zwolenników naturalnych odcieni drewna, kolekcja ORLANDO wydaje się być idealna. Występuje w trzech kolorach: bianko (czyli wybielany), amber (odcień bursztynowy), oraz natur (czyli najbardziej zbliżony do naturalnego koloru drewna dębowego). Oznacza to, że kolekcja ta jest w pełni uniwersalna, bo niezależnie od tego, czy szukamy mebli ciemnych, czy jasnych, zawsze znajdziemy coś dla siebie. Kolejną cechą tej kolekcji jest fakt, że meble w różnych odcieniach można dowolnie ze sobą dowolnie zestawiać i mieszać, a mimo to zawsze efekt jest fenomenalny! Wielość możliwości wyboru wynikająca z dużej ilości brył w kolekcji oraz trzy kolory powodują, że niezależnie od przestrzeni, którą chcemy umeblować, zawsze ORLANDO jest trafnym rozwiązaniem. Dodatkowym atutem niezaprzeczalnie jest fakt, że te meble są po prostu PIĘKNE!

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Aktywne filtry

Naturalne meble dębowe

Do produkcji mebli Orlando wybraliśmy pochodzące z samego serca mazur drewno dębowe. Dąb, to drzewo długowieczne, to drzewo, które nigdzie się nie śpieszy, powoli z czasem buduje swoją siłę, rozrasta się w sposób prawie niezauważalny. Dąb, to niewątpliwie król polskich lasów. Dąb, to drzewo, które potrafi rosnąć nawet 700 lat, czyli pamięta zamierzchłe czasy, a nam pokazuje te historię w pięknym usłojeniu, które mówi nam o tym, co dane drzewo przeżyło.

Dąb najtwardszym materiałem

Jeśli ktoś szuka mebli, które mają służyć na dekady, to wybór mebli dębowych jest jak najbardziej trafny. Jest to materiał niezwykle piękny, ale i trwały. Bardzo ciężko jest uszkodzić w codziennym użytkowaniu meble dębowe, dzięki czemu możemy się nimi cieszyć długie lata. Dąb jest również drewnem, które pozyskujemy w Polsce, dzięki czemu mamy wiedzę, iż dany materiał jest odpowiedniej, najwyższej jakości, gdyż możemy nadzorować jego uzyskanie na każdym etapie.

Bogactwo natury - meble Orlando

Meble dębowe do salonu z serii Orlando występują w trzech pięknych kolorach, każdy z nich można ustawiać w pomieszczeniu osobno, ale dzięki dobraniu gamy barw z jednej palety, kolekcja ta cudownie wygląda zestawiona z różnych odcieni. Bianko, to jasna, wręcz biała wersja mebli, idealna, jeśli chcemy rozjaśnić pomieszczenie, lub po prostu lubimy takie barwy. Amber, to kolor nawiązujący do największego bogactwa pomorza - bursztynu. Natur, to odcień który występuje powszechnie w naturze, jest najodpowiedniejszy dla tych, którzy cenią jak najmniejszą ingerencję w to, co daje nam matka natura.

Poniżej umieściliśmy kolekcje, które mogą Ci się spodobać:

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie