Drewniane Regały do pokoju, salonu, korytarza | Nature Style

Regał drewniany do Twojego salonu

Regał drewniany to jeden z tych elementów wyposażenia naszych domów, który zwykle stoi w widocznym miejscu. Dlatego też, wybierając go staramy się zwracać szczególną uwagę na jego wygląd. Należy pamiętać jednak również o tym, iż powinien być to mebel funkcjonalny, który pomieści wszystkie nasze rzeczy i do tego będzie po prostu trwały. A do tego typu produktów z pewnością zaliczają się tworzone przez nas drewniane regały na książki. Wyróżniają się one nie tylko swoim designem, ale także wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia.

Aktywne filtry

Regał sosnowy - Regały Drewniane Regał sosnowy - Regały Drewniane

Numer katalogowy: BA082

Regał sosnowy Basic

Cena podstawowa 1 490,24 zł -25% Cena 1 117,68 zł
  • Obniżka
Skandynawski regał - 1 Skandynawski regał - 3

Numer katalogowy: BES070

Skandynawski regał

Cena podstawowa 1 582,93 zł -20% Cena 1 266,34 zł
  • Promocja!
Regał dębowy w skandynawskim stylu - 1 Regał dębowy w skandynawskim stylu - 7

Numer katalogowy: CL032

Regał dębowy w...

Cena podstawowa 1 172,36 zł -25% Cena 879,27 zł
  • Promocja!
Wysoki regał dębowy - 1 Wysoki regał dębowy - 1

Numer katalogowy: CL046

Wysoki regał dębowy

Cena podstawowa 2 763,41 zł -25% Cena 2 072,56 zł
  • Obniżka

Drewniane regały na książki do Twojego domu

Nie ma wątpliwości, że zakup mebli to dla większości osób inwestycja na dłuższy czas. Chcemy zatem, aby wybierane przez nas produkty, takie jak np. regał drewniany, wyróżniały się ponadczasowym wyglądem i rzecz jasna trwałością. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda projektowana przez nas kolekcja obejmuje oryginalne rozwiązania, które są idealnym połączeniem nowoczesności oraz zawsze modnej tradycji. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas regały z drewna spełnią Państwa oczekiwania i wpasują się w wystrój wnętrz waszego domu.

Drewniane regały na książki dopracowane w każdym detalu

Wszystkie tworzone przez nas meble, w tym również regał drewniany, są wykonywane ręcznie. Dzięki temu możemy na każdym etapie ich produkcji upewnić się, że wszystkie tworzące je elementy zostały skrupulatnie dopracowane. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt końcowy spełniał najwyższe standardy, nie tylko pod względem jego wykonania, ale również wyglądu. Każdy regał, jaki znajduje się w naszej ofercie, jest wyjątkowy zarówno ze względu na walory estetyczne, jak i pod kątem jego funkcjonalności. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań oferujemy klasyczne, uniwersalne drewniane regały na książki, skandynawskie, lekkie w wyglądzie regały na charakterystycznych dla ich stylu nóżkach z drewna, czy też nowoczesne, otwarte regały loftowe, które są tworzone z kontrastowych kolorystycznie materiałów, co ma na celu skupienie się na ich industrialnym charakterze. Kupując nasze regały z drewna, klienci dostają zatem gwarancję tego, iż będą się one doskonale prezentować.

Regał drewniany w najpopularniejszej odsłonie

Dobierając regały do naszej oferty, staramy się zwracać uwagę nie tylko na jakość wykonania i klasę użytych materiałów, ale też na ich wygląd. To właśnie on powoduje, że zawieszacie Państwo na naszych meblach oko. Interesujemy się bieżącymi trendami i skutecznie za nimi nadążamy, co widać w szerokiej gamie produktów. Nie ograniczamy się do jednego stylu, jednakże stawiamy również na naturalne wykończenie, które wydobywa z drewnianych regałów to, co najlepsze. Znajdziecie tu Państwo regał drewniany, sosnowy czyli drewno, które od zawsze stanowiło jeden z lepszych surowców do tworzenia mebli, swoją lekkością wyróżniając się wśród innych opcji. Nie należy pomijać drewna dębowego, które jest jednym z naszych częstszych wyborów. Bez względu jednak na wybrany materiał, damy o każdy detal, łączenia, uchwyty, kształt, kolor i gładkość powierzchni, które składają się na wyjątkowy, końcowy efekt.

Trwały regał drewniany

Naturalne drewno, odpowiednio przygotowane do jego wykorzystania, to jeden z najbardziej wytrzymały materiałów. Mamy tego świadomość, dlatego nasze drewniane regałyna książki powstają z najwyższej jakości budulca. Skrupulatnie wybieramy odpowiednie drzewa do ścięcia, a potem krok po kroku nadzorujemy długi proces właściwego przygotowania drewna. Dzięki temu mamy pewność, że regał drewniany, będzie służył naszym klientom przez bardzo długi czas w doskonałym stanie.

Przygotowaliśmy kategorie, które także mogą Cię zainteresować:

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie