zamknij popup

Nasze sklepy działają normalnie

zapraszamy do zakupów

Regały Drewniane

Regał to jeden z tych elementów wyposażenia naszych domów, który zwykle stoi w widocznym miejscu. Dlatego też, wybierając go staramy się zwracać szczególną uwagę na jego wygląd. Należy pamiętać jednak również o tym, iż powinien być to mebel funkcjonalny, który pomieści wszystkie nasze rzeczy i do tego będzie po prostu trwały. A do tego typu produktów z pewnością zaliczają się tworzone przez nas regały drewniane. Wyróżniają się one nie tylko swoim designem, ale także wysoką jakością wykonania i odpornością na uszkodzenia.

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-40 z 40 pozycji

Aktywne filtry

skandynawski regał - Regały Drewniane

Numer katalogowy: BES070

Skandynawski regał

Cena podstawowa 1 211,38 zł -20% Cena 969,11 zł
  • Promocja!

Luksusowe regały drewniane do Twojego domu

Nie ma wątpliwości, że zakup mebli to dla większości osób inwestycja na dłuższy czas. Chcemy zatem, aby wybierane przez nas produkty, takie jak regały drewniane, wyróżniały się ponadczasowym wyglądem i rzecz jasna trwałością. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każda projektowana przez nas kolekcja obejmuje oryginalne rozwiązania, które są idealnym połączeniem nowoczesności oraz zawsze modnej tradycji. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas regały z drewna spełnią Państwa oczekiwania i wpasują się w wystrój wnętrz waszego domu.

Regały drewniane dopracowane w każdym detalu

Wszystkie tworzone przez nas meble, w tym również regały drewniane, są wykonywane ręcznie. Dzięki temu, możemy na każdym etapie ich produkcji upewnić się, że wszystkie tworzące je elementy zostały skrupulatnie dopracowane. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt końcowy spełniał najwyższe standardy, nie tylko pod względem jego wykonania, ale również wyglądu. Kupując nasze regały z drewna, klienci dostają zatem gwarancję tego, iż będą się one doskonale prezentować.

Trwałe regały z prawdziwego drewna

Naturalne drewno, odpowiednio przygotowane do jego wykorzystania, to jeden z najbardziej wytrzymały materiałów. Mamy tego świadomość, dlatego nasze regały drewniane powstają z najwyższej jakości budulca. Skrupulatnie wybieramy odpowiednie drzewa do ścięcia, a potem krok po kroku nadzorujemy długi proces właściwego przygotowania drewna. Dzięki temu, mamy pewność, że regały z drewna, które tworzymy, będą służyły naszym klientom przez bardzo długi czas w doskonałym stanie.

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie