Stoły Drewniane - stylowe i wysokiej jakości | Nature Style

Stół drewniany NatureStyle

Stół drewniany pełni bardzo ważną funkcję chyba w każdym domu. To przy nim zasiadamy z najbliższymi do wspólnych posiłków, dzielimy się z nimi swoimi przeżyciami i spędzamy miło czas. Oczywiście drewniany stół jest także niezwykle istotnym elementem wyposażeni czy to kuchni czy jadalni, pod względem wizualnym. Często znajduje się on w centralnym punkcie pomieszczenia, ściągając na siebie uwagę. Z tych powodów, powinniśmy wybierać naprawdę dobrej jakości meble tego typu, do których z pewnością należą nasze stoły drewniane.

Aktywne filtry

Stół dębowy - 1 Stół dębowy - 3

Numer katalogowy: SD001

Stół dębowy z...

Cena podstawowa 6 504,07 zł -33% Cena 4 357,72 zł
  • Promocja!
Stół dębowy owalny - 1 Stół dębowy owalny - 7

Numer katalogowy: CL014

Stół dębowy owalny

Cena podstawowa 1 507,32 zł -25% Cena 1 130,49 zł
  • Promocja!
Stół dębowy - Stoły Drewniane Stół dębowy - Stoły Drewniane

Numer katalogowy: SD006

Stół dębowy z...

Cena podstawowa 6 016,26 zł -33% Cena 4 030,89 zł
  • Promocja!

Wytrzymały stół drewniany na długie lata

Wybierając stół raczej nie szukamy mebla na jeden czy dwa sezony. Większość z nas planuje, iż będzie nam on służył przez zdecydowanie dłuższy czas. W takich przypadkach, stół drewniany to doskonały wybór, ze względu na jego trwałość. Drewno brzozowe, sosnowe, dębowe czy bukowe jest niezwykle wytrzymałe, dlatego odpowiednia pielęgnacja stołów tego typu, gwarantuje zachowanie ich doskonałej kondycji przez lata. Jeśli zatem zależy nam na właściwym zainwestowaniu pieniędzy, taki drewniany stół z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Znajdź idealny stół drewniany do jadalni

Stół drewniany ma w sobie naturalne piękno, od którego ciężko jest oderwać wzrok. Szczególnie, gdy tak jak w przypadku naszych mebli, jest on wykańczany przy pomocy wosków pochodzenia naturalnego, które dodatkowo wydobywają jego wyjątkowy urok. Każda z naszych kolekcji oferuje Państwu stoły drewniane do jadalni o nieco innym charakterze. Wszystkie wyróżniają się jednak niezwykle elegancką estetyką. Jesteśmy zatem przekonani, że znajdziecie wśród nich swój idealny stół.

Drewniane stoły wykonywane ręcznie

Chcemy mieć pewność, że każdy stół drewniany, który trafia do naszych klientów jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Dlatego są one od początku do końca tworzone ręcznie i dostarczane do Państwa domów w całości. Nie musicie się zatem martwić o składanie mebla na własną rękę. Zrobimy to w ramach naszych usług, dbając jednocześnie o to, by stoły drewniane w waszych domach prezentowały się perfekcyjnie.

Poniższe kategorie również mogą Cię zainteresować:

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie