zamknij popup

Nasze sklepy działają normalnie

zapraszamy do zakupów

Stoły Drewniane

Stół pełni bardzo ważną funkcję chyba w każdym domu. To przy nim zasiadamy z najbliższymi do wspólnych posiłków, dzielimy się z nimi swoimi przeżyciami i spędzamy miło czas. Oczywiście stół jest także niezwykle istotnym elementem wyposażeni czy to kuchni czy jadalni, pod względem wizualnym. Często znajduje się on w centralnym punkcie pomieszczenia, ściągając na siebie uwagę. Z tych powodów, powinniśmy wybierać naprawdę dobrej jakości meble tego typu, do których z pewnością należą nasze stoły drewniane.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

biały stół - 1

Numer katalogowy: LA117

biały stół

Cena podstawowa 1 203,25 zł -30% Cena 842,28 zł
  • Promocja!

Wytrzymałe stoły drewniane na długie lata

Wybierając stół raczej nie szukamy mebla na jeden czy dwa sezony. Większość z nas planuje, iż będzie nam on służył przez zdecydowanie dłuższy czas. W takich przypadkach, stoły drewniane to doskonały wybór, ze względu na ich trwałość. Drewno brzozowe, sosnowe, dębowe czy bukowe jest niezwykle wytrzymałe, dlatego odpowiednia pielęgnacja stołów drewnianych tego typu, gwarantuje zachowanie ich doskonałej kondycji przez lata. Jeśli zatem zależy nam na właściwym zainwestowaniu pieniędzy, taki stół z pewnością spełni nasze oczekiwania.

Znajdź idealny stół drewniany

Stoły drewniane mają w sobie naturalne piękno, od którego ciężko jest oderwać wzrok. Szczególnie, gdy tak jak w przypadku naszych mebli, są one wykańczane przy pomocy wosków pochodzenia naturalnego, które dodatkowo wydobywają ich wyjątkowy urok. Każda z naszych kolekcji oferuje Państwu stoły drewniane o nieco innym charakterze. Wszystkie wyróżniają się jednak niezwykle elegancką estetyką. Jesteśmy zatem przekonani, że znajdziecie wśród nich swój idealny stół.

Stoły drewniane wykonywane ręcznie

Chcemy mieć pewność, że każdy stół drewniany, który trafia do naszych klientów jest dopracowany w najmniejszych szczegółach. Dlatego są one od początku do końca tworzone ręcznie i dostarczane do Państwa domów w całości. Nie musicie się zatem martwić o składanie mebla na własną rękę. Zrobimy to w ramach naszych usług, dbając jednocześnie o to, by stoły drewniane w waszych domach prezentowały się perfekcyjnie.

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie