• Promocja!

Numer katalogowy: SD005

Gruby stół bukowy na prostych nogach

4 065,04 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
2 723,58 zł Zniżka 33%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 015,00 zł

Najniższa cena produktu 3 350,00 zł z dnia 22.02.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 3 350,00 zł

Kolor
Rozmiar stołu
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno bukowe
  • Wysokość: 67/76
  • szerokość: 80, 90
  • długość: 90, 120, 140, 160
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Stół SD005 to meble który będzie pasował wszędzie i zawsze. Proste niemalże surowe formy sprawdzą się w każdej przestrzeni, a naturalne drewna obroni się w każdej sytuacji. Mebel posiada nogi wykonane z litego drewna bukowego, blat jest fornirowany, z wierzchu wykończony również drewnem bukowym. Taka forma wykończenia stołu pozwala na wykorzystanie mebla jako stołu do jadali, ponieważ jego blat nie będzie się wginać, i tworzyć nierówności. SD005 można wybrać w kilku rozmiarach, warto zwrócić uwagę na możliwości rozłożenia stołu do większego rozmiaru. Dla długości 120 cm, 140 cm oraz 160 cm jest możliwe przedłużenie stołu o 50 cm co daje możliwość długości maksymalnej 210 cm. Ciekawą opcją może być stół w wersji podstawowej 90 cm długości i 90 cm szerokości. Na co dzień nie będzie zajmował wiele miejsca, ale w razie potrzeby możemy do rozłożyć do 140 cm lub nawet 190 cm ponieważ w tym wariancie posiada on dodatkowo 2 wkładki po 50 cm.

Mebel ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie potrzebują na co dzień dużego stołu ale miewają  na obiedzie większą rodzinę lub lubią przyjmować gości. Dzięki temu że stół jest stworzony w prostej formie, bez ścięć i ciekawych połączeń rozłożony stół sprawia wrażenie całości. Dostępny w 3 wersjach kolorystycznych – bielonej, naturalnej oraz przyciemnionej. Na pewno dopasuje się wiec do posiadanych już mebli. Wykończenie stołu w kątach prostych oraz fakt ze jest drewniany będzie pasował i do nowoczesnego wnętrza oraz tego urządzonego bardziej tradycyjnie. 

dostawka do stołu:

120 - 40cm

140 - 40cm

160 - 40cm

90 x 90 - 1 x 50 cm

eryk
SD005
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno bukowe
Wysokość
67/76
szerokość
80, 90
długość
90, 120, 140, 160
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
wojtek
VIDEO_YT_LINK
BHUHgzO1AG4
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie