zamknij popup

Nasze sklepy działają normalnie

zapraszamy do zakupów

Szafy Drewniane

Szafy drewniane do sypialni ze stylem 

Szafa to bardzo ważny mebel w każdym domu. To w niej przechowujemy nie tylko nasze ubrania, ale często również buty, pościel czy nawet sprzęty sportowe. Dlatego też, musi być ona bardzo pojemna i funkcjonalna, ale przy tym także po prostu ładna. Z tego powodu, od wielu lat, ogromną popularnością cieszą się szafy drewniane. Doskonale wpasowują się one w styl niemal każdego pomieszczenia, wyglądają bardzo elegancko i do tego są po prostu bardzo trwałe.

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-71 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Szafa czterodrzwiowa - Szafy Drewniane

Numer katalogowy: LAG001

Szafa czterodrzwiowa

Cena podstawowa 4 307,32 zł -10% Cena 3 876,59 zł
  • Promocja!
Biała szafa - Meble

Numer katalogowy: MIS023W

Biała szafa

Cena podstawowa 3 408,13 zł -10% Cena 3 067,32 zł
  • Promocja!
Biała szafa - Szafy Drewniane

Numer katalogowy: MIS024W

Biała szafa

Cena podstawowa 4 065,04 zł -10% Cena 3 658,54 zł
  • Promocja!
Biała szafa - Mistral

Numer katalogowy: MIS025W

Biała szafa

Cena podstawowa 4 720,33 zł -10% Cena 4 248,29 zł
  • Promocja!
Biała szafa - Meble

Numer katalogowy: MIS026W

Biała szafa

Cena podstawowa 5 986,99 zł -10% Cena 5 388,29 zł
  • Promocja!

Szafy drewniane z najlepszego materiału

O tworzeniu ręcznie robionych mebli drewnianych wiemy tak naprawdę wszystko. Dlatego możemy zagwarantować naszym klientom, iż są to produkty cechujące się dużą trwałością oraz odpornością na uszkodzenia. Dokładnie wiemy, z jakich drzew pochodzi dostarczany nam budulec i dzięki posiadanej wiedzy, potrafimy go odpowiednio przygotować do ostatecznej obróbki. Jest to długotrwały proces, który jednak daje nam pewność, że dostarczamy Państwu szafy drewniane wyróżniające się najwyższą jakością i wytrzymałością.

Szafy drewniane w różnych stylach

O gustach się nie dyskutuje, a naszym zadaniem jest tworzenie mebli, które się w nie jak najlepiej wpasują. Dlatego każda z prezentowanych Państwu kolekcji to perfekcyjne połączenie aktualnych trendów z tradycją. Mamy nadzieję, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zwłaszcza, że w przypadku wielu produktów znajdujących się w naszej ofercie, mogą oni decydować o ich ostatecznym wyglądzie. Również jeśli o szafy drewniane, jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą zadowoleni z dostępnych możliwości.

Wybieraj szafy drewniane dostarczane w całości

Kupując dobrej jakości meble, nie powinniśmy być dodatkowo obarczani koniecznością ich samodzielnego składania. Zwłaszcza, gdy chodzi o tak duże elementy wyposażenia naszych domów jak szafy drewniane. Dlatego nasza firma dba o profesjonalne złożenie całego mebla i dostarczenie go bezpośrednio do klienta. Dzięki temu, mamy pewność, iż każdy jego element został dopracowany i prawidłowo zainstalowany, a całość będzie się doskonale prezentować.

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie