Szafki na buty drewniane - modne i wygodne | Nature Style

Funkcjonalne szafki na buty drewniane

Meblowanie mieszkania to jeden z najprzyjemniejszych, ale i wymagających etapów. Każdy segment ma określone zadanie i jest istotny, jeśli w grę wchodzi funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Szafki na buty drewniane należą do bardzo praktycznych elementów, które sprawdzają się na co dzień. Umożliwiają zachowanie porządku w przedpokoju i segregację obuwia wszystkich użytkowników. W sklepie Nature Style przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę tego typu produktów.

Aktywne filtry

Szafka na buty z drewna – rodzaje

Szafki na buty drewniane cechują się solidną konstrukcją. Najczęściej produkowane są z dwóch rodzajów drewna. Pierwszy to klasyczna sosna, która jest odporna na uszkodzenia i ma jaśniejszy odcień. Wyróżnia się nieco bardziej miękką strukturą niż dąb, który jest drugim najchętniej wykorzystywanym surowcem do produkcji mebli. Jego konstrukcja będzie cięższa, a kolor z natury ma ciemniejszą tonację.

W sklepie Nature Style pozyskujemy drewno z odpowiednich do tego terenów. Wszelkie elementy konstrukcyjne są właściwie suszone i przygotowywane, dzięki czemu finalnie mebel cieszy się niesamowitą jakością. Nasi specjaliści od podstaw projektują szafki na buty drewniane, które wpisują się w nowe trendy lub przedstawiają klasyczne rozwiązania.

Do wyboru masz kilka istotnych rodzajów segmentów, które sprawdzą się w różnych okolicznościach. Szafki na buty drewniane mogą mieć postać klasycznej komody. Tu jednak wyróżnikiem są otwierane uchylnie półki. Dzięki temu segment nie musi być tak szeroki, jak zwykły regał. W naszej ofercie nie zabraknie również tradycyjnych wersji, które często połączone są z dodatkowymi przestrzeniami w postaci szuflad.

Szafka na buty z drewna w formie siedziska to nowoczesne rozwiązanie, które od lat zyskuje coraz większą rzeszę fanów. To tak naprawdę mebel 2w1. Kupując ten wariant, zyskujesz nie tylko miejsce do spoczynku lub zakładania obuwia, ale także dodatkową przestrzeń do przechowywania butów.

Szafka na buty z drewna w formie siedziska to nowoczesne rozwiązanie, które od lat zyskuje coraz większą rzeszę fanów. To tak naprawdę mebel 2w1. Kupując ten wariant, zyskujesz nie tylko miejsce do spoczynku lub zakładania obuwia, ale także dodatkową przestrzeń do przechowywania butów.

Drewniane szafki na buty do przedpokoju różnią się wielkością oraz designem. Dzięki temu bez problemu dopasujesz je do warunków pomieszczenia i ilości obuwia, które chcesz w nich przechowywać.

Dlaczego warto wyposażyć mieszkanie w szafki na buty drewniane?

Szafki w domu to gwarancja zachowania porządku. Podobnie jest również w przypadku butów na korytarzu. Największa zmora gospodarza to obuwie stojące pod ścianą i brak odpowiedniego miejsca do tego, by je skrzętnie schować. Ponadto na każdą porę roku sprawdzi się inny rodzaj obuwia, więc przestrzeń do ich przetrzymywania jest wręcz konieczna. A najlepszym do tego miejscem będzie przedpokój, w którym znajduje się cała odzież wierzchnia.

Drewniana szafka na buty jest odpowiedzią na powyższe oczekiwania i problemy z porządkiem. Dzięki niej nie musisz już martwić się, że przed drzwiami wejściowymi będzie znajdowało się kilka lub kilkanaście par. Konstrukcje mebli umożliwiają przechowywanie sporej ilości różnego rodzaju butów.

Drewniana szafka na buty nie musi zajmować zbyt wiele miejsca. Niektóre z nich mają specjalne stelaże w środku. Dzięki nim obuwie może być przetrzymywane w pozycji pionowej. Drzwiczki są otwierane uchylnie, a na ich powierzchni znajdują się specjalne koszyki. Szafka drewniana na buty tego typu cechuje się znacznie smuklejszą konstrukcję. Wystarczy zatem niewielki kawałek ściany, by ustawić mebel.

Drewniane szafki na buty mają jeszcze więcej zalet. Dzięki nim buty będziesz mieć zawsze pod ręką. Nie musisz po każdym sezonie pakować ich do kartonu lub worka i szukać miejsca w piwnicy bądź na strychu. Oprócz tego buty nie będą narażone na zniszczenia i zabrudzenia. Ustawione pod ścianą staną się doskonałą powierzchnią do osiadania kurzu i roztoczy. Jeśli schowasz je w szafce, to zawsze będą prezentować się czysto i schludnie.

Szafka na buty z drewna dostosowana do Twoich oczekiwań

Drewniana szafka na buty powinna być dostosowana do wnętrza tak, by miejsce do komunikacji nie było w żaden sposób ograniczone. Jeśli nie musisz zwracać uwagi na przestrzeń, to świetnym rozwiązaniem będą rozbudowane moduły. W takich komodach na buty znajduje się przeważnie sporo półek, które są rozmieszczone w funkcjonalny sposób. Dzięki temu znajdziesz przestrzeń na damskie, męskie i dziecięce obuwie. Wiele szafek ma dodatkowe szuflady – idealne do akcesoriów, takich jak pasty do czyszczenia, szczotki lub łyżki do zakładania butów.

Szafka na buty z drewna w mniejszej wersji sprawdzi się w niewielkim mieszkaniu. Takie pomieszczenie jest przeważnie połączone z resztą wnętrza. Dzięki temu zyskasz miejsce, żeby od razu usiąść i spokojnie włożyć obuwie. Wśród takich mebli znajdują się także rozbudowane i długie wersje. W sklepie Nature Style zadbaliśmy również o wąskie i wysokie szafki, które zmieszczą się nawet w mocno ograniczonych przestrzeniach. Szafka na buty drewniana wąska jest równie wygodna w użytkowaniu, pomieści wiele par butów i nie zaburzy harmonii całego pomieszczenia.

Dębowe szafki mają naturalnie ciemniejszy odcień. Doskonale sprawdzą się w klasycznie urządzonych wnętrzach. Jeśli natomiast chcesz optycznie powiększyć przestrzeń i szukasz jasnych segmentów, to świetnym wyborem będą odcienie bieli, beżu lub szarości.

Poniższe kategorie również mogą Cię zainteresować:

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie