O naszej firmie

Szanowni Państwo,

Od wieków drewno jest ważnym elementem życia człowieka. Nie tylko daje ciepło z ogniska, ale przerobione na meble potrafi stworzyć ciepło w pomieszczeniu w którym się znajduje. Pracując z drewnem, trzeba wykazać się cierpliwością nie tylko z tego powodu, że drzewa długo rosną, ale jako materiał, drewno nie wybacza zbyt wiele błędów. Od początku istnienia naszej firmy drewno jest naszym partnerem – rozumiemy je i szanujemy, a ono odwdzięcza się tym co ma do zaoferowania – naturalnym pięknem.

Nasze meble produkowane są starą, sprawdzoną metodą. Stolarz spośród ogromu materiału wybiera te kawałki, które najlepiej nadają się do złożenia mebla. Z dbałością o szczegóły docina je, aby każdy element doskonale do siebie pasował. Tak skonstruowana bryła jest ręcznie malowana, woskowana, a następnie już w całości dostarczana do klienta. Nie jesteśmy zatem wytwórcą elementów do składania, które nie wiadomo, czy do siebie pasują, tylko prawdziwą manufakturą. Szczycimy się tym, że nasi stolarze łącznie mają ponad 250 lat doświadczenia!

Drewno, to produkt charakteryzujący się wieloma możliwościami, kolorami i fakturami, dlatego znajdziecie Państwo u nas meble z sosny, olchy, brzozy, czy dębu. Każdy z tych rodzajów drewna, można u nas wybarwić na kilka kolorów, nadać strukturę, uwidocznić słoje. Meble zabezpieczamy lakierami, farbami, ale również naturalnymi olejami czy woskami. Nie ma zatem dla nas problemu, w stworzeniu dla Was mebli według Państwa pomysłu na wymiar. Chcielibyśmy aby nasz katalog był dl Państwa inspiracją w urządzaniu domu czy mieszkania. Mamy nadzieję, że nasz szeroki wybór mebli pozwoli Państwu urządzić przestrzeń w swoich małych i większych przestrzeniach.

Dla nas największą satysfakcją jest zadowolenie osób, które w otoczeniu naszych mebli czują się komfortowo, wyjątkowo i z chęcią polecają je swoim bliskim.

Wzory chronione Patentami. Wykorzystywanie bez zezwolenia jest karalne.

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie