Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: KE602

Szafa dwudrzwiowa w klasycznym stylu

4 079,67 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
3 059,76 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 618,75 zł

Najniższa cena produktu 3 763,50 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 3 763,50 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Wnętrze szafy
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe, szkło
  • Wysokość: 214
  • szerokość: 102
  • głębokość: 60
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Kent to niezwykle bogata kolekcja mebli z litego, dębowego drewna. Jeśli szukasz szafy dwudrzwiowej, to znajdziesz tutaj coś dla siebie. Wiele modeli do wyboru, a każdy inny. Szafy z pełnym drewnianym frontem to tylko kilka propozycji. Na specjalną uwagę zasługują szafy z hartowanym, satynowym szkłem naklejanym na froncie. Miłe dla oka wykończenie dostępne jest w trzech kolorach, takich jak biały, beż oraz antracyt. Satynowe szkło ma dodatkową cechę - kurz jest mało widoczny. Jest to ważne zwłaszcza dla tych, którzy nie przepadają za robieniem porządków. 

Dwudrzwiowa szafa Kent dostępna jest w dwóch wariantach, jeśli chodzi o wnętrze. Można wybrać szafę, za której drzwiami będzie jedna przestrzeń po całej szerokości mebla lub podzieloną przegrodą w połowie. W szafach zawsze jest drążek na wiszące ubrania oraz nad nim półka z litego drewna. Bez problemu można dokupić inne akcesoria do zwiększenia użyteczności szafy - półki, kontenerki czy szuflady na drobiazgi czy spodnie.

Mebel wykonany jest z największą dbałością o detale. Dębina jest specjalnie selekcjonowana, aby jak najlepiej pokazać charakter drewna na meblu. Sęki czy drobne nierówności podkreślają niepowtarzalność tego tworzywa. Plecy szafy wykonane są z solidnej sklejki, a użyte zawiasy posiadają funkcję domyku. Niezwykle istotna jest również funkcjonalność mebli Kent. W przypadku szaf istnieje możliwość dowolnej konfiguracji wnętrz, a także wyboru frontów.

Osika
KE602
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe, szkło
Wysokość
214
szerokość
102
głębokość
60
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
VIDEO_YT_LINK
C_2SN-vs_kw
KOLEKCJA
Meble Kent
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/447b5a661e614ec6a511aca2d5360ab4
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie