Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES406

Bardzo duża skandynawska czterodrzwiowa szafa z szufladą

5 577,24 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
4 461,79 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5 328,00 zł

Najniższa cena produktu 5 488,00 zł z dnia 19.06.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 5 488,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 204
  • szerokość: 155, 175
  • głębokość: 60
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna, jakim jest sosna. Tworzywo to jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze prezentowały się idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć meble do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzajów mebla oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

W częściach wąskich szafy w standardzie są 3 półki, nie jak błędnie przedstawiono na grafice.

Produkt

Bardzo duża skandynawska czterodrzwiowa szafa z szufladą - doskonała do sypialni

Choć duże szafy świetnie sprawdzają się w korytarzu skrywając wierzchnie ubrania, czapki, szale i walizki, a niekiedy również obuwie, odkurzacz i mop, chętnie stosowane są również w dziecięcych pokojach, gdzie pozwalają na zachowanie względnego porządku – przynajmniej dopóki nie zajrzymy do ich wnętrza właśnie. Najbardziej klasyczne jednak zastosowanie przepastnych, czterodrzwiowych szaf to sypialnie. Jeśli znajdujemy się w tej komfortowej sytuacji, że nasza sypialnia jest duża i przestronna oraz służy jedynie za miejsce wypoczynku, usytuowana w niej szafa, nawet jeśli znajduje się w niej dużo miejsca do przechowywania, mieści jedynie nasze ubrania. Niestety, w niewielkich mieszkaniach, sypialniana garderobianka musi zwykle ukryć wiele innych rzeczy – pościel, ręczniki, koce, pozasezonowe ubrania schowane w kartonach a także często i damskie torebki. Dlatego ustawiona w sypialni szafa musi być przede wszystkim pojemna oraz funkcjonalna, tak jak nasz bardzo duża, czterodrzwiowa szafa skandynawska z szufladą z kolekcji Bergen Scandi.

Szafa do wielofunkcyjnej sypialni – bardzo duża, skandynawska, czterodrzwiowa, z szufladą

Szafa z szufladą z serii Bergen Scandi wykonana z litego drewna sosnowego w kolorze naturalnym to doskonały mebel do zastosowania w sypialni, szczególnie jeśli ta pełni również inne zadania, niż tylko wypoczynek. Jeśli sypialnia służy jednocześnie jako pokój do pracy, a jest na tyle duża, że możliwe jest wydzielenie każdej z ról, szafa najczęściej zostaje w części przeznaczonej do spania, podczas gdy biurko znajduje się w strefie optycznie wydzielonej – zwykle za pomocą regału, parawanu czy półścianki. Niestety taki układ możliwy jest tylko w dużych pokojach. Kiedy do dyspozycji mamy mniejszy metraż, bardzo duża szafa, taka jak ta skandynawska, czterodrzwiowa z dodatkową szufladą, mieści zwykle nie tylko ubrania, ale również wypełnione papierami segregatory, materiały biurowe, pieczątki, plastikowe pojemniki oraz inne akcesoria.

Bardzo duża, skandynawska, czterodrzwiowa szafa w małej sypialni – czy to możliwe?

Niewielka sypialnia jest wyzwaniem. W jaki sposób zagospodarować ją tak, żeby stanowiła pomieszczenie funkcjonalne, a przy tym ładne? Jeśli stoimy przed koniecznością wstawienia do pokoju o powierzchni 10 m2 łóżka oraz szafy, nie jesteśmy w stanie zyskać wiele wolnej przestrzeni, tym bardziej, że warto, żeby łóżko było odpowiednio duże i komfortowe, a szafa spora oraz pojemna. Możemy jednak dobrać meble oraz dodatki w taki sposób, żeby nasza sypialnia sprawiała wrażenie przyjemnego buduaru, a nie zagraconego magazynu. Postawmy na skromność, prostotę oraz naturalne materiały, czyli styl skandynawski. Zrezygnujmy z wysokiego, dużego łóżka kontynentalnego z olbrzymim zagłówkiem na rzecz prostego, z możliwie płytkim wezgłowiem i bez dodatkowych barierek w nogach mebla. Podobnie postawmy na skromną w wyrazie, lecz funkcjonalną i pojemną szafę – bez zbędnych zdobień, klasyczną i ponadczasową, na przykład czterodrzwiową, wyposażoną w szufladę szafę skandynawską z kolekcji Bergen Scandi.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Szafa zgodna z opisem

Pojemna szafa z naturalnego tworzywa, o nietypowym układzie. Mega wygodna w użytkowaniu na co dzień. Nóżki dodają lekkości a jednocześnie jest ona bardzo stabilna. Jestem zadowolona z szybkiej i niezawodnej obsługi.

Was this comment useful to you? Yes No
Bory
BES406
196 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
204
szerokość
155, 175
głębokość
60
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
szafa IV 2
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie