Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES404

Bardzo duża skandynawska czterodrzwiowa szafa

5 509,76 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
4 407,80 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5 264,00 zł

Najniższa cena produktu 5 421,60 zł z dnia 13.04.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 5 421,60 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 204
  • szerokość: 155, 175
  • głębokość: 60
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna, jakim jest sosna. Tworzywo to jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze prezentowały się idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć meble do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzajów mebla oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Bardzo duża skandynawska czterodrzwiowa szafa Bergen Scandi

Wyposażenie naszego nowego domu w meble to prawdopodobnie jedno z trudniejszych zadań. Wybierając i kupując poszczególne meble musimy wykazać się nie tylko dobrym gustem, ale też dużym rozsądkiem. Każda podjęta przez nas decyzja wpłynie bowiem na to, jak będziemy się czuli w swoim domu oraz czy będzie on faktycznie funkcjonalny. Ostatnim krzykiem mody stały się domy urządzone w stylu nowoczesnym ze skandynawskimi akcentami. A NatureStyle od dość długiego czasu zajmuje się wykonywaniem mebli tego typu z litego drewna sosnowego. Warto więc zainteresować się naszą kolekcją Bergen Scandi, której częścią jest bardzo duża skandynawska szafa czterodrzwiowa. Pozwali nam ona bowiem urządzić nasz dom w modnym stylu inspirowanym daleką Północą.

Skandynawska szafa czterodrzwiowa – bardzo duża przestrzeń do przechowywania

Ważnym elementem, na który trzeba zwracać szczególną uwagę podczas kupowania mebli, jest jakość i trwałość materiału, z jakiego zostały one zbudowane. Coraz większą liczbę swoich zwolenników zdobywa drewno sosnowe, które ma mnóstwo zalet. Drewno to jest wytrzymałe, zwłaszcza jeśli chodzi o uszkodzenia mechaniczne. Możemy być zatem pewni, że kupując mebel z tego materiału, posłużą nam one w świetnym stanie przez wiele lat. Właśnie z tego powodu, z drewna sosnowego została wykonana nasza bardzo duża, skandynawska szafa czterodrzwiowa z kolekcji Bergen Scandi. Szafa zachowuje naturalną, jasną barwę drewna sosnowego, przez co może skutecznie rozjaśnić nawet najciemniejsze zakątki naszego domu. W pomieszczeniach z meblami wykonanymi z drewna sosnowego panuje więc wyjątkowo miła i przytulna atmosfera. Szafy są jednymi z najważniejszych mebli, które powinniśmy mieć w swoim domu. To w nich przechowujemy większość naszych rzeczy, dlatego warto wybierać meble w większych rozmiarach. Z tego powodu w kolekcji Bergen Scandi znalazło się też miejsce na taki mebel, jak czterodrzwiowa szafa skandynawska - bardzo duża i dzięki temu również niezwykle pojemna. Szafa została podzielona na 2 części by w łatwy i uporządkowany sposób przechowywać swoje ubrania. Po lewej stronie znajduje się drążek który pozwoli przechować rzeczy nie nadające się do złożenia. Z drugiej strony proporcjonalnie są rozmieszczone 3 półki, które z pewnością pomieszczą wiele rzeczy przy zachowaniu porządku. Taki projekt szafy wbrew pozorom nie zabiera dużo miejsca w pomieszczeniu, ale może pomieścić mnóstwo naszych osobistych rzeczy.

Bardzo duża, skandynawska szafa czterodrzwiowa - ideał minimalistów

Miłośnicy minimalistycznych rozwiązań z pewnością docenią design mebli skandynawskich, które wyróżniają się prostą i elegancką bryłą. Nie zajmują one zbyt wiele miejsca, ale jednocześnie znajduje się w nich mnóstwo przestrzeni, gdzie możemy trzymać swoje osobiste rzeczy. Kolekcja Bergen Scandi jest idealna dla osób ceniących sobie wolną przestrzeń, którą będą mogli zagospodarować w dowolny sposób. Pomieszczenia z meblami skandynawskimi, takimi jak nasza sosnowa szafa czterodrzwiowa, będą więc przestronne, eleganckie i modne.

Bory
BES404
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
204
szerokość
155, 175
głębokość
60
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
szafa IV 1
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie