• Promocja!

Numer katalogowy: SD006

Stół dębowy z wyprofilowanymi nogami dwukolorowy

6 016,26 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
4 030,89 zł Zniżka 33%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 958,00 zł

Najniższa cena produktu 4 958,00 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 4 958,00 zł

Kolor
Rozmiar stołu
Kolor blatu
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 67/77
  • szerokość: 80, 90
  • długość: 120, 140, 160
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Stół SD006 stanowi piękne i pomysłowe połączenie buku i dębu. Nogi wykonane z litego buku stanowią mocną i solidna podstawę dla stołu zarówno w najkrótszej jak i w najdłuższej jego wersji. Stół dostępny jest w 3 rozmiarach 120x80, 140x80 oraz 160x90. Dodatkowo można za pomocą wkładki przedłużyć go o 50 cm, a w przypadku długości 160 cm o aż 100 cm dzięki dwóm wkładkom po 50 cm. Blat stołu jest fornirowany z wykończeniem dębowym. Cienkie warstwy drewna dębowego nie będą się odkształcać i zapewni równą, płaską powierzchnię zdatną do spożywania posiłków bez obawy, że zastawa będzie się bujać. Równocześnie jest to solidny blat, który swoim wyglądem będzie cieszył każdego jego posiadacza.

Dużym atutem tego modelu jest to, że blat nie ma przecięcia w połowie i stanowi jednolitą powierzchnię. Blat stołu dostępny jest w 4 wersjach: dąb bielony 125.09 dąb naturalny 22.10 i ciemny dąb 22.25 oraz dąb dziki z widocznymi, specjalnie wyselekcjonowanymi ciemnymi miejscami na słojach. Dziki dąb jeszcze bardziej będzie kontrastował z mocnym akcentem nóg stołu. Wysokość maksymalna stołu to 77 cm, miejsca pod stołem do siedzenia jest sporo ponieważ od podłogo do początku blatu jest 67 cm.

Rozwiązania jakie zastosowaliśmy przy tworzeniu stołu łączą w sobie piękno drewna oraz funkcjonalność na co dzień. Widoczne słoje dębu pozwalają cieszyć się pięknym i szlachetnym meblem, który będzie przykuwał oko nie tylko jako główny element w jadalni. Bukowe nogi wykończone są fantazyjnym zdobieniem, które stylem nawiązuje do tradycji jednak wykończenie kolorystyczne w bieli lub czerni kryjącą farbą wpisuje się z pewnością w nowoczesne trendy. Stół ten jest idealnym połączeniem tradycji i nowoczesności. Z pewnością najdzie swoich fanów wśród wielbicieli mebli rustykalnych, ozdobnych oraz miłośników prostych form z ciekawym akcentem, w tym wypadku kolorystycznym.

wkładki do stołów:

120 + 50cm

140 + 50cm

160 + 2 x 50cm

eryk
SD006
201 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
67/77
szerokość
80, 90
długość
120, 140, 160
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
diament
VIDEO_YT_LINK
LBDnedhGENs
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie