• Promocja!

Numer katalogowy: SD004

Okrągły stół bukowy z kwadratowymi nogami

2 845,53 zł
1 906,50 zł Zniżka 33%

Najniższa cena produktu 2 345,00 zł z dnia 28.01.2023

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno bukowe
  • Wysokość: 67/76
  • szerokość: 100
  • długość: 100
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Zgrabny i minimalistyczny  w formie, okrągły stół SD004 z drewna bukowego idealnie nadający się zarówno do jadalni jak do pokoju lub przytulnego kącika na popołudniową herbatkę. Białe meble od kilku lat podbijają kolejne mieszkania i domy. Nie mogło więc zabraknąć białego stołu. Stół w wariancie  białym jest pomalowany całkowicie kryjącą farbą oraz zalakierowany co przedłuży jego trwałość a tym samym przydatność w życiu codziennym. Okrągły fornirowany blat idealnie współgra z kwadratowymi nogami z litego buku.

Stół SD004 została tak skonstruowany by sprawdził się w każdej przestrzeni. Przy złożonej wersji otrzymujemy stół 100% okrągły o średnicy 100 cm. Zamontowana wkładka może powiększyć stół do wymiarów 100x140 cm. Całkowita wysokość stołu to standardowo 76 cm, natomiast od podłogi do dolnej krawędzi blatu jest 67 cm

Bez problemu można go powiększyć ponieważ stół jest rozkładany automatycznie. Dzięki zastosowanemu mechanizmowy nie musimy wyciągać wkładki ze środka i montować jej na odpowiednim miejscu. Wystarczy rozsunąć stół i zwalniając blokadę pociągnąć jedną z części wkładki by otrzymać dłuższą wersję mebla..

Stół SD004 chociaż posiada nowoczesne wykończenie, sprawdzi się również w pomieszczeniu urządzonym tradycyjnie stanowiąc miłe dla oka przełamanie.

dostawka + 40cm

eryk
SD004
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno bukowe
Wysokość
67/76
szerokość
100
długość
100
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
barek
VIDEO_YT_LINK
C0DyPLtwUec
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie