• Promocja!

Numer katalogowy: SD003

Prostokątny stół bukowy

5 040,65 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
3 377,24 zł Zniżka 33%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 953,00 zł

Najniższa cena produktu 4 154,00 zł z dnia 19.06.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 4 154,00 zł

Kolor
Rozmiar stołu
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno bukowe
  • Wysokość: 78
  • szerokość: 80, 90
  • długość: 120, 140, 160
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Lekki w formie stół wykonany z drewna bukowego. Stół SD003 jest bardzo wygodny i przestronny. Z pewnością pomieści całą rodzinę. Z pozoru wąskie nóżki zapewniają stabilność nawet przy rozłożeniu stołu do maksymalnej długości 210 cm.

Mebel dostępny jest w 3 rozmiarach

120x80 + wkłada 50 cm,

140x80 + wkładka 50 cm,

160x90 + wkładka 50 cm

SD003 to idealne  połączenie litego drewna i fornirowanego blatu z drewna bukowego. Nie da się przejść obok tego stołu obojętnie. Wyraźnie widać promienie w przekroju, które jednoznacznie wskazują na materiał z jakiego jest wyorany stół, ale blat pozostaje „gładki” wizualnie. Dzięki zastosowanej technologii balat nie będzie się wygina w tzw. banan dzięki czemu można spożywać przy nim posiłki czy przyjąć gości przy serwisie kawowym bez obaw że naczynia  będą się chwiać.

Drewno bukowe pozwala na uzyskanie ciekawych kształtów i form, co widać w tym meblu. Nie musimy ograniczać się prostych wykończeń,  ale można pozwolić sobie na ciekawe połączenia poszczególnych elementów stołu. Dzięki temu wysokość stołu to 78 cm ale od podłogi do początku stołu jest to wysokość  66cm  co pozostawia naprawdę sporo miejsca na nogi. Ścięte brzegi blatu dodatkowo sprawiają wrażenie lekkiego, co mimo rzeczywistych wymiarów nie przytłoczy pomieszczenia w którym będzie stał

Stół występuje w wersji bielonej 125_09 która będzie elegancko rozjaśniać wnętrze, w wersji naturalnej 22_10 oddającej charakter buku oraz jako buk przyciemniony 22_25 który  kolei nada powagi.

eryk
SD003
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno bukowe
Wysokość
78
szerokość
80, 90
długość
120, 140, 160
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
Kiki
VIDEO_YT_LINK
f5M2-6ZRzBk
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie