• Promocja!

Numer katalogowy: SD008

Stół dębowy na kwadratowych nogach

4 878,05 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
3 268,29 zł Zniżka 33%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 685,00 zł

Najniższa cena produktu 4 020,00 zł z dnia 22.02.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 4 020,00 zł

Kolor
Rozmiar stołu
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 76
  • szerokość: 80, 90
  • długość: 120, 140, 160
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Prosty i jednocześnie elegancki stół dębowy sprawdzi się w każdej jadalni. Wielkim atutem takich stołów jest to, że nieskomplikowana forma nie będzie determinować ogólnej aranżacji pomieszczenia. Kąty proste zastosowane w Stole SD008 nadają mu wielkiej klasy. Stół ten ten jest bardzo funkcjonalny dzięki fornirowanemu blatowi, który zapobiega jego  wypaczaniu się i innym odkształceniom. Lakierowana powierzchnia pozwoli bez obaw korzystać na co dzień i przy specjalnych okazjach. Zyskujemy dzięki temu solidny stół na lata. Dąb jest twardym drewnem dzięki czemu wytrzyma użytkowanie go dzień w dzień.

Eleganckie usłojenie dębu wykorzystano w skontrowanym ułożeniu krótszych boków  stołu w stosunku do blatu. Rozwiązanie takie przełamuje prostą formę dzięki czemu stół  jest niebanalny i z pewnością zwróci na siebie uwagę. Stół dostępny jest w 3 kolorach - naturalnym 22_10, bielonym 125_09 oraz ciemniejszym 22-25. Dużym atutem tego stołu jest to, że przy złożeniu blat nie jest przecięty na pół. jest to rozwiązanie zarówno estetyczne jak i praktyczne. Stół ma jednak możliwość rozłożenia do większego rozmiaru. Wkładki są wykonane z tego samego kawałka więc nawet po rozłożeniu całość jest ładnie skomponowana.

Lite drewno wykorzystane w nogach stołu zapewnia mu stabilność. Również wysokiej jakości, solidne  prowadnice pozwalają na rozłożenie stołu do rozmiaru ponad 2 m nie wymaga stosowania dodatkowej nogi na środku. To rozwiązanie sprawia, że podczas większej liczby gości przy stole każdy będzie siedzieć wygodnie. Przyczynia się do tego również wysokość nóg, dobrana tak by stół był ergonomiczny. Całkowita wysokość stołu to 76 cm, zaś wysokość od podłogi do belki poprzecznej to 70 cm więc jest to naprawdę wygodny stół do siedzenia, nawet przez dług czas.

wkładki do stołu

120 + 50 cm

140 + 50 cm

160 + 2x50 cm

eryk
SD008
197 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
76
szerokość
80, 90
długość
120, 140, 160
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
GRZEŚ
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie