Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: ATC006

Regał z dębową koroną i szufladami w prowansalskim stylu

3 707,32 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
2 780,49 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 741,25 zł

Najniższa cena produktu 2 741,25 zł z dnia 23.06.2024

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe, drewno dębowe
  • Wysokość: 195
  • szerokość: 110
  • głębokość: 38
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Attica to połączenie dwóch modnych ostatnio styli w meblarstwie. Wysokie nóżki kojarzą się ze stylem skandynawskim, a bogato zdobione meble, z nakładanymi dębowymi blatami to nic innego jak styl prowansalski. Jeśli dołożymy do tego, że meble z kolekcji Attica wybarwione są na kolor biały lub szary, mamy przed sobą kwintesencję stylu i estetyki w każdym calu. 

Meble wykonane są w całości z drewna sosnowego, lecz blaty lub aplikacje na łóżkach to nic innego jak lity dąb. Kolor biały oraz szary uzyskaliśmy dzięki farbie akrylowej, blaty olejowane są naturalnym olejem do drewna. Uwagę zwracają detale, takie jak listwy na frontach szafek, które w dodatku są nacinane dla lepszego estetycznego efektu oraz maskownice pod blatami, które mają za zadanie ukrywać niedoskonałości drewna, czyli coś, za co najbardziej kochamy to tworzywo.

Meble Attica dostarczane są w całości (oprócz łóżek), dzięki czemu nie musisz się martwić o poprawne poskładanie mebla. 

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Regał prowansalski

Świetna!! Martwiłam się czasem oczekiwania, ale za to to, jak pokój teraz wygląda.. ekstra!

Was this comment useful to you? Yes No
forest bee
ATC006
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe, drewno dębowe
Wysokość
195
szerokość
110
głębokość
38
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
GALERIA_kolekcji
attica
KOLEKCJA
Meble Attica
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
ilość paczek
1
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie