Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES045

Komoda skandynawska sosnowa 10 szuflad

2 428,46 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 942,76 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 320,00 zł

Najniższa cena produktu 2 389,60 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 2 389,60 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 109
  • szerokość: 117, 135, 155, 175
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna, jakim jest sosna. Tworzywo to jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze prezentowały się idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć meble do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzajów mebla oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Klasyczna komoda skandynawska – sosnowa, handmade i na zamówienie

Wykonana ze starannie wyselekcjonowanego, litego drewna sosnowego komoda wyposażona w 10 szuflad montowanych w korpusie parami w 5 rzędach, to dość dużych wymiarów mebel, który odznacza się sporą powierzchnią przechowywania. Ponieważ robiony jest na indywidualne zamówienie klienta, NatureStyle umożliwia dobór szerokości mebla w zależności od potrzeb przyszłego użytkownika. Najwęższa komoda może mieć 120 cm, natomiast najszersza - aż 180 cm. Zindywidualizowane podejście do każdego zamówienia nie kończy się na możliwości doboru wymiarów mebla. Klient może również wybrać wykończenie sosnowych powierzchni. Żeby służyło nam przez długie lata oraz zachowało swoje naturalne piękno, każde drewno musi zostać odpowiednio zabezpieczone. Komoda skandynawska sosnowa posiadająca 10 szuflad z serii Bergen Scandi to wybór wielu klientów, którzy mogą zdecydować o tym, czy ich mebel zostanie polakierowany bezbarwną powłoką, zaolejowany, czy też pokryty woskiem. NatureStyle oferuje również zabezpieczenie drewna kolorową farbą, jeśli takie jest życzenie nabywcy.

Duża, sosnowa komoda skandynawska - 10 szuflad, które przydadzą się w każdym wnętrzu

Wyposażona w aż 10 szuflad sosnowa komoda skandynawska NatureStyle to mebel pojemny, o dużej powierzchni przechowywania. Przydaje się wszędzie tam, gdzie zależy nam na tym, żeby przedmioty nie pozostawały na wierzchu – czy to ze względów estetycznych, czy też z innych powodów. Oczywiste jest, że bieliznę chowa się w szafce czy szufladzie ze względów higienicznych i z chęci zachowania intymności. Kolczyki chowamy po to, żeby ich nie zgubić, a zegarek, żeby nie używany nie kurzył się niepotrzebnie. To właśnie z tych względów, wszędzie tam, gdzie mamy taką techniczną możliwość (czyli odpowiednio dużo miejsca), zamiast niewielkiej, chętnie wybierzemy komodę dużą i stosunkowo wysoką. 10 szufladowa komoda z kolekcji Bergen Scandi, o klasycznym, skandynawskim designie, ponadczasowa oraz prosta i funkcjonalna, to mebel, który idealnie nadaje się do realizacji tych celów. Nieskomplikowany projekt pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a sosnowe powierzchnie wspaniale prezentują się w aranżacjach w stylu skandynawskim, w loftowych mieszkaniach, typowych współczesnych domach jednorodzinnych, jak i wiejskich domkach.

Jak zaaranżować wnętrze z dużą komodą skandynawską?

Sosnowa, wyposażona w 10 szuflad komoda skandynawska to mebel, który doskonale prezentuje się zarówno wśród innych sprzętów z kolekcji Bergen Scandi, jak również rozmaitych mebli skandynawskich utrzymanych w bieli, szarościach czy czerni, ale także w typowych loftach i pomieszczeniach rustykalnych. Ze względu na dość spore wymiary, a także wyrazisty wygląd, dobrze, jeśli mamy możliwość ustawienia komody tak, żeby po jej obydwu stronach znajdowało się trochę wolnej przestrzeni. Jeżeli nie zmusza nas do tego niewielki metraż mieszkania, nie wieszajmy nad meblem półek, a kiedy jest to konieczne, pomalujmy je na taki sam kolor, jaki ma ściana. Dzięki tym zabiegom wydobędziemy piękno drewnianego mebla i zaprezentujemy komodę ukazując jej niepowtarzalny urok i klasyczny styl.

Bory
BES045
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
109
szerokość
117, 135, 155, 175
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
K4 5S
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie