Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: BR010

Witryna dębowa Bruni prawa

2 451,22 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
2 206,10 zł Zniżka 10%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena produktu 2 713,50 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 2 713,50 zł

Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: dąb sękaty bielony olejowany, płyta fornirowana
  • Wysokość: 201
  • szerokość: 65
  • głębokość: 38
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Dąb jest bardzo wdzięcznym tworzywem do produkcji mebli. Niezależnie, jaki kształt mu nadamy, czym wykończymy, czego użyjemy jako dodatków - zawsze wygląda pięknie i dostojnie. Kolekcja BRUNI to meble przeznaczone w głównej mierze do pokojów dziennych. Skoro spędzamy w nich najwięcej czasu, to i meble w nich powinny być najwyższej jakości. Dąb bielony, sękaty, olejowany a do tego aluminiowe wstawki oraz oświetlenie jako opcja dodatkowa, to główne materiały użyte do stworzenia tej niezwykłej kolekcji.

Pamiętać również trzeba, że meble nie tylko mają ładnie wyglądać w pomieszczeniu, ale również być praktyczne. Dzięki zastosowaniu przeszklonych powierzchni możemy pochwalić się swoją ulubioną ceramiką czy też pamiątkami z podróży, a za drewnianymi drzwiczkami, na półkach, pochować rzeczy, które nie są nam na co dzień potrzebne. Wszystkie meble mają standardową głębokość, dzięki czemu nie tylko zmieści się w nich wiele rzeczy, ale spokojnie meble te nadadzą się również do mniejszych pomieszczeń. Dzięki temu, oprócz funkcjonalności i piękna możemy dodatkowo nie przejmować się, czy dana szafka lub komoda zmieszczą się do naszego i tak już ciasnego salonu.

Kolejnym dobrym pomysłem było zaprojektowanie szafek/komód wiszących. Jest to idealne rozwiązanie, gdy na meble brakuje już miejsca, ale potrzebujemy  jeszcze dodatkowej przestrzeni. Wszystkie meble z kolekcji BRUNI możemy dowolnie zestawiać, dokładnie tak, jak tylko będzie się nam podobało.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Uzupełnienie

Idealnie pasuje do naszej drugiej witryny.

Was this comment useful to you? Yes No
Telmex
BR010
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
dąb sękaty bielony olejowany, płyta fornirowana
Wysokość
201
szerokość
65
głębokość
38
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
P9EBBR10
KOLEKCJA
Meble Bruni
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie