Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: CL045

Duży skandynawski regał dębowy

4 204,07 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
3 153,05 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 765,00 zł

Najniższa cena produktu 3 878,25 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 3 878,25 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 182
  • szerokość: 100
  • głębokość: 35
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Drewno dębowe, mimo widocznie wyższej ceny, poszukiwane jest przez coraz większą rzeszę klientów. Cenione jest nie tylko za wygląd, który jest piękny dzięki bogatemu usłojeniu, ale również za wysokiej twardość, która gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez lata. Wszystko to sprawia, że w połączeniu z naturalnymi olejami są to prawdziwe, ekologiczne meble. Do produkcji używamy naturalnych produktów, a trwałość mebli sprawia, że nie trzeba ich często wymieniać.

Classy to klasa sama w sobie. Wysokie nóżki w stylu skandynawskim, połączone z litym drewnem, tzw. klepką olejowaną na jeden z trzech kolorów to kwintesencja aktualnej mody i estetyki, wpisującej się również w nowoczesne wnętrza. Meble w większości przypadków dostarczane są w całości, więc "odpada" kłopot z ich montażem. Zastosowanie wysokiej klasy zawiasów do drzwiczek oraz prowadnic z pełnym wysuwem plasuje tę kolekcje wysoko pod względem użyteczności. 

Classy to kolekcja idealna do stworzenia aranżacji salonu czy jadalni dzięki wielu stołom, stolikom i ławom kawowym do wyboru, ale jest to także świetny pomysł na wyposażenie sypialni dzięki różnorodności szaf, witryn czy łóżka.

mebelink
CL045
186 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
182
szerokość
100
głębokość
35
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
regał scandi 3
VIDEO_YT_LINK
rWvVVVsdc5Q
KOLEKCJA
Meble Classy
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
ilość paczek
1
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie