Białe meble Parma | Nature Style

Meble białe Parma do Twojego domu

Parma to bestseller z naszej fabryki. Jest to idealna kompozycja świetnego tworzywa, jakim jest lekkie i łatwe w obróbce drewno sosnowe. W ramach kolekcji Parma oferujemy duży wachlarz wyboru mebli, od komód, łóżek, szaf, aż po krzesła i stoły. A wszystko to w kolorze białym, czyli w barwie tak pożądanej obecnie na rynku mebli. Czarne gałki tylko dodają im uroku, a filunki we wszystkich frontach świadczą o niezwykłym kunszcie naszych stolarzy. Wszystkie meble białe PARMA tworzone są ręcznie z pasją i z miłości do drewna. Kolekcja ta została zaprojektowana tak, żeby dać możliwie jak najwięcej możliwości aranżacji wnętrza. Mnogość szaf, komód, łóżek powoduje, że niezależnie od tego, czy chcemy wyposażyć jadalnię, salon, sypialnię czy pokój dla dziecka - zawsze będziemy mieć mnóstwo opcji! Z uwagi na warunki technologiczne w niektórych meblach fronty szuflad są gładkie - bez frezu.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-62 z 62 pozycji

Aktywne filtry

Biała komoda - Komody Drewniane Biała komoda - 3

Numer katalogowy: PA024

Biała komoda

Cena podstawowa 2 977,24 zł -25% Cena 2 232,93 zł
  • Obniżka

Wyjątkowe meble białe z drewnem Parma

Kolekcja Parma to meble dostępne tylko w kolorze białym. Podobno rzeczy doskonałych nie należy zmieniać i właśnie z takiego założenia wyszliśmy tworząc tę kolekcję. Wybór drewna sosnowego też nie jest przypadkowy. Dzięki niemu meble pozostają lekkie i ustawne, a do tego zachowują stabilność i mogą być używane przez lata. Biały kolor, to zdecydowanie najlepsza możliwa barwa dla tych mebli. Zarówno szafy, komody, jak i łóżka w tym kolorze wyglądają doskonale. Decydując się na białe meble Parma, tylko od naszej inwencji zależeć będzie jakie zestawimy z nimi dodatki i jakiego charakteru nabierze nasza przestrzeń.

Wysokiej jakości meble białe Parma

Należy pamiętać o tym, że drewno jest materiałem naturalnym, który w zależności od wilgotności pracuje, kurczy się i rozszerza. Przy białym kolorze mogą zatem występować mikropęknięcia widoczne na drewnie. Nie jest to jednak absolutnie ich wadą, a raczej oznaką naturalności tworzywa, z którego powstały nasze meble białe z drewnem. Jest to więc produkt dla świadomych ludzi, dla których natura i życie w zgodzie z nią są najważniejsze, zwłaszcza w czasach, gdy świadomość o dbanie o naturę jest tak ważna dla wszystkich.

Meble stylowe białe

Ogromny wybór, najmodniejszy biały kolor mebli, czarne kontrastowe gałki, lekkość oraz drewno sosnowe, to zdecydowanie najważniejsze cechy charakterystyczne kolekcji Parma. Wchodzące w jej skład meble stylowe białe, mają wiele wariantów i mnóstwo możliwości ich zestawiania, a do tego są praktyczne, naturalne i co najważniejsze, piękne. Kolejna ważna rzecz, to łatwość ich konserwacji. Nie musimy używać do ich czyszczenia żadnych środków chemicznych. Wilgotna szmatka zdecydowanie wystarczy, aby zachować ich piękno.

Zobacz inne kolekcje dostępne na naszej stronie:

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie