Meble drewniane

Ręcznie robione meble drewniane

Nasze meble robione są z najszlachetniejszego materiału, z jakiego mogą być tworzone - z drewna. Zanim jednak powstaną meble drewniane, matka natura dba o drzewa, które muszą rosnąć kilkadziesiąt lat, aby były gotowe do ścięcia. W pierwszej kolejności, drzewa segregujemy na te najlepsze, które przerabiane są następnie na nasze ręcznie robione meble drewniane, oraz na te nieco gorszej jakości. Wszystkie drzewa, które do nas docierają, trafiają do tartaku, w którym nasi drwale wycinają z nich deski. Tak przygotowany materiał leżakuje około pół roku, po to aby później trafić na miesiąc do suszarni. Dopiero po tym czasie, tworzywo nadaje się na produkcję mebli. A dzięki takiej dbałości o najmniejsze szczegóły, nasze meble będą wam służyły przez lata.

Meble drewniane – profesjonalna produkcja

Odpowiednio przygotowane drewno trafia w ręce jednego z naszych stolarzy, który ma co najmniej kilkanaście lat doświadczenia. Nasza kadra, to wyłącznie specjaliści w swoim fachu - osoby, które nie tylko uczyły się w kierunku obróbki drewna, ale również zdobywały praktyczne umiejętności w wielu zakładach. Cała ich praca wykonywana jest ręcznie, z największą dbałością o detale. To ich wiedza i doświadczenie, zamieniają pospolicie wyglądające deski na najwyższej jakości, ręcznie robione meble drewniane.

Kompletne meble drewniane

Wszystkie meble wychodzące z naszej fabryki dostarczane są do klienta w całości. Każda szuflada, każde drzwiczki i każdy zawias są idealnie zmontowane. Dzięki temu, nasi klienci nie tracą czasu ani pieniędzy na montaż, a efekt wykonanej przez nas pracy jest wręcz doskonały. Oferowane Państwu meble drewniane są ręcznie robione i składane. Również ich woskowanie lub malowanie odbywa się w ten sposób. Zanim kompletny produkt trafi finalnie do klienta, przechodzi przez ręce co najmniej kilku naszych doświadczonych pracowników. Dzięki temu, nie ma szans na pojawienie się jakichkolwiek wad lub niedoskonałości.

Meble drewniane dopracowane w każdym detalu

Niezależnie od tego czy produkujemy szafę, łóżko, czy komodę, wszystkie meble drewniane wykańczane są przez nas ręcznie. Pokrywane są one warstwą wosku, który wydobywa prawdziwe piękno drewna, lub też malowane nietoksyczną farbą akrylową na potrzebny kolor. To ostatni i najważniejszy etap produkcji. Późniejsza dbałość o taką powłokę pokrywającą nasze meble drewniane oraz ich odpowiednia konserwacja, gwarantują możliwość używania mebli przez długie lata. A kto wie czy nawet nie przez następne pokolenia?

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie