Czy meble drewniane białe są jeszcze w modzie?
   23/03/2020 22:54:49
Czy meble drewniane białe są jeszcze w modzie?

Biel we wnętrzach kojarzy się z luksusem oraz elegancją, jest również ponadczasowym wyznacznikiem współczesnych trendów w designie oraz aranżacji przestrzeni, wprowadzającym nowoczesny charakter do domu lub mieszkania. Czy za pomocą białego koloru można stworzyć domowy klimat wnętrza, kojarzący się z ciepłem rodzinnego ogniska? Czy meble białe są jeszcze modzie?

Styl skandynawski – meble z wrodzoną elegancją

Modne białe meble Styl skandynawski, czerpiący inspiracje z kultury życia samych Skandynawów, zgrabnie przeplata ze sobą domowy klimat wnętrz o oryginalnym i niebanalnym wyrazie z prostotą nowoczesnych form, gdzie jedną z dominujących barw jest właśnie biel. Ponadczasowy i uniwersalny charakter wnętrz aranżowanych właśnie w takim nurcie został osiągnięty poprzez zdecydowanie się na modne meble białe, które tworzą spójny obraz przytulnej przestrzeni, nie tylko pogłębiając ciepły klimat wnętrza, ale sprawiając również, że pomieszczenie wydaje się estetyczne oraz eleganckie.

Meble drewniane białe wciąż w modzie.

Nieprawdą byłoby stwierdzenie, że białe meble drewniane są wyróżnikiem tylko stylu skandynawskiego. Modne meble białe znajdziemy także w nowoczesnych przestrzeniach, gdzie ideą przewodnią jest minimalizm, jak również we wnętrzach urządzonych w stylu glamour, w których biel buduje wyrafinowany i szykowany klimat, oraz w prowansalskich kuchniach, gdzie meble białe tworzą doskonały kontrast dla drewnianej lub kamiennej podłogi. Do stworzenia sypialni w prowansalskim stylu idealnie nadadzą się meble białe Parma, stworzone z myślą o minimalistach oraz miłośnikach jasnych, romantycznych wnętrz z akcentami vintage. Kolekcja Parma łączy w sobie prostotę, a zarazem nowatorstwo i awangardę stosowanych rozwiązań, wpisując się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Pomimo dużego nasycenia oraz intensywności stosowania w aranżowanych przestrzeniach meble białe wciąż są modne, a ich stale rosnąca popularność i częstotliwość wprowadzania do projektowanych wnętrz wcale nie wskazuje na to, aby cokolwiek miało się zmienić, wręcz przeciwnie. Decydując się na meble białe możemy być pewni, że wnętrze naszego domu pozostanie stylowe oraz będzie wpisywać się we wnętrzarskie trendy przez długie lata.


Jeśli spodobał ci się powyższy wpis, być może ten także cię zainteresuje: Czy meble z drewna sosnowego są wytrzymałe?

Comments

Log in or register to post comments

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie