Jak nowocześnie urządzić mieszkanie meblami z drewna?
   21/04/2020 15:52:10
Jak nowocześnie urządzić mieszkanie meblami z drewna?

Czy we współcześnie projektowanych mieszkaniach jest miejsce na meble drewniane? Jak łączyć rustykalny klimat z nowoczesną formą?

Meble z drewna w nowoczesnych wnętrzach

We współcześnie aranżowanych wnętrzach spotykamy się z różnymi stylami, które bardzo często tworzą jeden, spójny obraz, nadając projektowanej przestrzeni eklektycznego wyrazu. Drewniane meble swoją popularność zyskały ze względu na swój naturalny i uniwersalny charakter,  oraz wysoką jakość i odporność materiału, jakim jest drewno. W nowoczesnych wnętrzach, urządzanych w minimalistycznym tonie, najczęściej stosuje się drewniane meble białe, które podkreślają współczesny charakter przestrzeni, akompaniując jasnym, pastelowym barwom i prostym formom. Alternatywą są meble z drewna o jasnym odcieniu, również wpisujących się w przejrzyste i pełne światła pomieszczenia. Często spotykane są również szare meble z płyty litowej, podkreślające wyrafinowany charakter mieszkania, budujące spójny obraz stonowanej przestrzeni lub dopełniające skandynawskie wnętrze o przytulnym klimacie.

Jak nowocześnie urządzić mieszkanie meblami z drewna?

Nowoczesne wnętrze to przestrzeń o niebanalnym charakterze, przykuwająca uwagę oryginalnym designem oraz prostotą form, uwodząca swoim stylem i niepowtarzalną atmosferą. Modne meble z drewna wpiszą się w każdą przestrzeń o współczesnym charakterze, ocieplając swoim naturalnym odcieniem wnętrze oraz budując intymny klimat. Drewniane meble sprawdzą się dlatego i w nonkonformistycznej przestrzeni, urządzonej w stylu boho, podkreślając jej awangardę oraz naturalny styl, jak również w luksusowym wnętrzu o chłodnej palecie kolorystycznej, kontrastując zimny charakter przestrzeni oraz budując przytulny klimat w Twoim domu. Kolekcja mebli białych Parma została zaprojektowana z myślą o minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach, dlatego polecana jest do kreacji stylowych i oryginalnych przestrzeni o ciepłym charakterze. Meble białe Parma podkreślą styl każdego projektowanego wnętrza, wprowadzając jednocześnie nowoczesny akcent do Twojego domu.

________________________________________

Jeśli spodobał ci się powyższy wpis, sprawdź nasze inne artykuły: Czy meble sosnowe są nowoczesne?

Comments

Log in or register to post comments

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie