Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: BR023

Półka dębowa Bruni 180 cm

440,65 zł
396,59 zł Zniżka 10%

Najniższa cena produktu 487,80 zł z dnia 02.02.2023

Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 26
  • szerokość: 180
  • głębokość: 22
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Półka dębowa na każdą ścianę

Jedno z najlepiej dających się kształtować materiałów to drewno. Wdzięczna struktura, gęstość i stosunkowo łatwa obróbka jest dla nas wyjątkową motywacją. Szczególnie w przypadku mebli i akcesoriów wykonywanych z dębu. Dzięki naszej pracy projekt nowoczesnej półki ściennej zmienia się w rzeczywisty produkt, który można zakupić w atrakcyjnej cenie wprost do swojego domu.

Jeśli interesuje Państwa styl minimalistyczny, który reprezentują sobą nasza półka dębowa, zapraszamy do kontaktu. Pólka posiada 180 cm długości i standardowe 22 cm głębokości, co stanowi solidne wsparcie dla książek i wszelkiego rodzaju drobiazgów mających ozdobić Państwa wnętrze. Ponadto tworzymy ją razem ze świetnie dopasowanym tyłem, który stanowi dodatkowe wzmocnienie, jednocześnie gwarantując też wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Gwarantujemy, że nasza półka jest nie tylko pięknie wykończona, le też trwała, solidna i uniwersalna. Dąb będzie pasował niemal do każdego wnętrza, w którym liczy się dbałość nawet o najdrobniejszy szczegół.

Telmex
BR023
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
26
szerokość
180
głębokość
22
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
P9EBBR23
KOLEKCJA
Meble Bruni
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 575 505 959
Czytaj Wszystkie Opinie