Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: CA012

szuflady do dębowego łóżka Cassel

1 956,91 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 565,53 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena produktu 1 925,60 zł z dnia 27.09.2023

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 1 925,60 zł

rozmiar
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: dąb sękaty
  • Wysokość: 19
  • szerokość: 126
  • głębokość: 65 - 75
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Meble dębowe ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać w naszych domach. Powodów jest co najmniej kilka: są to meble bardzo trwałe, gdyż dębina jest najtwardszym dostępnym drewnem w Polsce. W takim drewnie można pracować z niezwykłą wręcz precyzją, dzięki temu meble są wyjątkowo piękne. Najważniejsze jednak, że meble dębowe są ponadczasowe, odporne na wszelkie mody, podobały się naszym dziadkom, rodzicom, ale i do nowoczesnych wnętrz pasują idealnie. CASSEL to odpowiedź na najbardziej wyrafinowane gusta. Wybraliśmy do produkcji tych mebli dębinę dziką, sękatą, dzięki czemu możemy wydobyć z tego drewna to co najlepsze. Meble pokryte są naturalnym olejem, dzięki czemu są w 100% naturalne. Ważne, zwłaszcza dla ludzi  chcących żyć w zgodzie z naturą. Olej jest też produktem hipoalergicznym, dzięki czemu można decydować się na zakup takich mebli nawet, gdy mamy różne problemy skórne.

Cała kolekcja została przez nas tak zaprojektowana, aby można było urządzić sypialnię ze snów. Wiele wariantów szaf, wszystkie o podwyższone do 220cm, aby można było w nich pomieścić ogrom ubrań. Szafy są dostępne trzy, cztero, oraz pięciodrzwiowe, a maksymalna szerokość to 331cm. Idealnym uzupełnieniem są komody, nad którymi można powiesić nasze lustro, a także szafeczki nocne. Łóżko zostało przez nas wyposażone w tapicerowany zagłówek, aby polepszyć komfort siedzenia w łóżku, docenią to zwłaszcza mole książkowe, gdyż zagłówek jest tak wyprofilowany, aby nawet kilka godzin spędzonych przy lekturze, nie powodowało nieprzyjemnego drętwienia.

Idealnym dopełnieniem kolekcji CASSEL są dębowe szuflady pod łóżko, dzięki którym możemy mieć dodatkowy schowek na naszą pościel, mniej używane ubrania, czy inne przedmioty, które zdecydujemy tam umieścić.

We wszystkich meblach zastosowano bardzo precyzyjne akcesoria: prowadnice z domykiem, zawiasy najlepszej jakości, a także eleganckie, metalowe uchwyty do mebli. wszystko to, w połączeniu z drewnem dębowym będzie niezawodnie służyć przez dziesiątki lat. 

Telmex
CA012
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
dąb sękaty
Wysokość
19
szerokość
126
głębokość
65 - 75
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
FONTANA 50eift 93(140), 92(160), 91(180)
KOLEKCJA
Meble Cassel
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/a5f222fe7e0b487bacb737444d53c069
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie