Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: KL006

Dębowa wisząca szafka RTV Klaud

3 455,28 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
2 764,23 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3 400,00 zł

Najniższa cena produktu 3 400,00 zł z dnia 12.04.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 3 400,00 zł

Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 33
  • szerokość: 170
  • głębokość: 41
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Kolekcje dębowe są popularnym wyborem mebli ze względu na swoją wytrzymałość i trwałość. Meble dębowe KLAUD, z możliwością zawieszenia na ścianie i - tradycyjnie - postawienia na podłodze, charakteryzują się stylowym, eleganckim wykonaniem i jednocześnie trwałością. Dąb zazwyczaj kojarzy nam się z masywną, ciężką bryłą. My twierdzimy, że wcale tak być nie musi. Kolekcja KLAUD jest dowodem na to, że meble dębowe mogą wprowadzić delikatności oraz lekkości do każdego wnętrza.

Meble dębowe podwieszane, takie jak półki, szafki, komody i regały, to idealny wybór dla osób, które cenią sobie minimalistyczny styl i oszczędność miejsca. Dzięki temu, że takie meble są umieszczone na ścianie, pozwalają zaoszczędzić przestrzeń na podłodze i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne oraz funkcjonalne. Nasze meble KLAUD charakteryzują się solidną, wytrzymałą i w pełni bezpieczną konstrukcją. 

Meble te są wykonywane ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół, z zachowaniem naturalnych unikatowych cech, w które bogate jest drewno dębowe. Meble dębowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a zabezpieczenie ich powierzchni naturalnym olejem pozwala je dodatkowo wzmocnić i przedłużyć żywotność. Większość mebli została wyposażona w przesuwne drzwiczki, niektóre modele w drzwiczki z funkcją tip-on, co zapewnia wygodę w użytkowaniu.

Kolekcja KLAUD jest idealnym wyborem dla osób poszukujących mebli z naturalnych materiałów, o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie, które będą ozdobą ich domu przez pokolenia.

G + K
KL006
198 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
33
szerokość
170
głębokość
41
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
1035460501
KOLEKCJA
Meble Klaud
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie