Powrót do Kolekcji

Numer katalogowy: MI004N

Szafka dębowa RTV Miro

1 879,67 zł
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: dąb bielony
  • Wysokość: 50
  • szerokość: 195
  • głębokość: 50
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Dąb bielony, to wyjątkowe tworzywo. Z jednej strony ukazuje naturalne piękno drewna, a z drugiej dzięki rozjaśnieniu wygląda jak egzotyczne tworzywo. Dąb zasługuje na uwagę jeszcze z jednego powodu - to najtwardsze drewno rosnące w Polsce. MIRO to kolekcja, która oprócz drewna bogata jest w przeszklenia oraz lustra. Te drugie mają za zadanie optycznie powiększać pomieszczenia, w których meble się znajdują. Idealnie w witrynach z serii MIRO wyglądają bibeloty oraz porcelana. 

Elementem, który dodatkowo przykuwa wzrok, jest aplikacja poprzeczna z drewna. Meble z serii MIRO to doskonałe uzupełnienie nowoczesnych przestrzeni, w których chcemy podkreślić naszą indywidualność oraz wierność naturze.

MIRO dostarczamy do klientów w całości, więc nie ma potrzeby dodatkowo przejmować się montażem.

Produkt

Szafka RTV z serii MIRO dla szukających bliskości z naturą

Kolekcja MIRO od NatureStyle charakteryzuje się klasą i nowatorskością samą w sobie. Meble te, to przede wszystkim idealne rozwiązanie do nowoczesnych wnętrz, w których docenia się naturalne piękno drewna czy chce się zapewnić większą bliskość z naturą. To seria stworzona z dębu, który sami pozyskujemy z polskich lasów. Obecnie znajduje się w niej prawie 20 produktów, z których bez problemu można skomponować niebanalny salon wyróżniający się z tłumu innych, standardowo wyposażonych i zaprojektowanych pomieszczeń.

Szafka RTV idealna dla twojej elektroniki

Szafka dębowa RTV to element z kolekcji MIRO, który może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o doskonałe rozwiązanie do salonu z dużą ilością elektroniki. W tym meblu bez problemu pomieścisz dekodery czy konsole. Dodatkowe elementy schowasz w pojemnej szufladzie i ukryjesz wszystkie kable tak, aby nie zaburzały estetyki miejsca. Wyobraź sobie swój telewizor, który postawisz na środku eleganckiej, dębowej szafki RTV i jakim idealnym dopasowaniem do twojej przestrzeni będzie. Połączy naturalne detale mebla ukazującego prawdziwe piękno najtwardszego drzewa rosnącego w Polsce z nieodzownym elementem świata współczesnego. Dąb, bo to o nim mowa podkreśli indywidualność twojego wnętrza i jednocześnie zagwarantuje nienaganny wygląd przez lata.

(Nie)zwykła szafka dębowa

Nasza szafka RTV rozjaśni twój salon z klasą dzięki połączeniu prostych, krótkich uchwytów w kolorze srebra z jasnym, ale wyrazistym drewnem. W NatureStyle postanowiliśmy dodać do mebla niebanalny, przykuwający wzrok, ciemniejszy element poprzeczny umieszczony w strategicznym miejscu, który sprawia, że szafka jest nieco bardziej przestrzenna i lżejsza, na co dodatkowo wpływ mają małe, aczkolwiek robiące kolosalną różnicę nóżki oraz zaokrąglone kanty, które dodają lekkości.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

rtv

bardzo ładna RTV goście przychodząc zwracają uwagę

Was this comment useful to you? Yes No
Telmex
MI004N
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
dąb bielony
Wysokość
50
szerokość
195
głębokość
50
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
KOLEKCJA
Meble Miro
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie