O naszej firmie

Szanowni Państwo,

Produkujemy meble o wysokim standardzie z dbałością o tle wkładając w ich powstanie serce i duszę. Tworzenie mebli jest naszą pasją i pasję tę przekazujemy naszym dzieciom i pracownikom, którzy z dużym zaangażowaniem realizują nasze pomysły. Od dzieciństwa drzewo jest naszym partnerem w tworzeniu naszych marzeń – rozumiemy je i szanujemy.

Nasze meble są wykonane w 100% z drewna brzozowego. Drewno brzozowe charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia i dlatego też doskonale nadaje się do produkcji mebli. Wszystkie materiały użyte w kolekcji są produktami ekologicznymi. Meble są wykończone woskami pochodzenia naturalnego. Elementy typu: sęki, pęknięcia, nierówności spowodowane są ręcznym ich wykonaniem, naturalnym wyglądem i pracą drewna.

Nasze meble przeznaczone są dla ludzi poszukujących naturalnych wyrobów i tych z Państwa, którzy cenią w meblu jego naturalne piękno.

Chcielibyśmy aby nasz katalog był dl Państwa inspiracją w urządzaniu domu czy mieszkania. Mamy nadzieję, że nasz szeroki wybór mebli pozwoli Państwu urządzić przestrzeń w swoich małych i większych przestrzeniach.

Dla nas największą satysfakcją jest zadowolenie osób, które w otoczeniu naszych mebli czują się komfortowo, wyjątkowo i z chęcią polecają je swoim bliskim.

Wzory chronione Patentami. Wykorzystywanie bez zezwolenia jest karalne.

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 534 510 211

Opinie naszych Klientów