Dlaczego meble Parma są tak popularne?
   21/04/2020 14:54:57
Dlaczego meble Parma są tak popularne?

Kolekcja mebli drewnianych Parma stworzona została z myślą o ponadczasowym minimalizmie, inspirowanym stylem skandynawskim, tworząc z dbałością o każdy detal wyrafinowane połączenie dla najbardziej wymagających klientów.

Meble białe Parma - bestseller naszej fabryki

Kolor biały kojarzy nam się z prostotą, elegancją i ponadczasową klasyką, dlatego też nie bez powodu meble z serii Parma produkowane są tylko w odcieniu śnieżnobiałym, skontrastowanym czarnymi gałkami, nadającymi meblom charakterny i oryginalny wyraz. To właśnie minimalistyczna paleta kolorystyczna i prosta forma produkowanych mebli Parma sprawia, że produkty te są najchętniej wybierane przez naszych klientów. Wykonane z drewna sosnowego, białe meble Parma, wpiszą się w niemal każdą przestrzeń o różnorodnym charakterze, a ich uniwersalny styl oraz filunki we wszystkich frontach są odzwierciedleniem kunsztu naszych stolarzy.

Dlaczego meble Parma są tak popularne?

Kolekcja Parma zawdzięcza swoje powodzenie wysokiej jakości materiału, jakim jest drewno, jego uniwersalnemu oraz ekologicznemu charakterowi, oraz bogatej ofercie rozwiązań, oferującej mnogość możliwości aranżacji wnętrz za pomocą różnych form mebli białych. Drewno sosnowe, zależnie od temperatury, rozszerza się i kurczy, dlatego na jego powierzchni mogą powstawać z czasem mikropęknięcia, które nie są jednak defektem w przypadku tego materiału, a podkreśleniem jego naturalnego aspektu. Jest to produkt kierowany do osób świadomie podchodzących do kreowania swojej codziennej przestrzeni życia w zgodzie z naturą. Uniwersalność koloru białego została skontrastowana czarnymi, charakternymi gałkami, czego rezultatem jest nowoczesny oraz oryginalny mebel, nawiązujący stylem do współcześnie projektowanych, skandynawskich i przytulnych przestrzeni. Meble białe odnajdą się również we wnętrzach o luksusowym charakterze, jak również w postarzanych, klimatycznych przestrzeniach, aranżowanych w klimacie vintage.

________________________________________

Jeśli spodobał ci się powyższy wpis, sprawdź nasze inne artykuły: Czy meble olejowane nadają się do codziennego użytku?

Comments

Log in or register to post comments

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie