Powrót do Kolekcji
  • Obniżka

Numer katalogowy: ASE010

Witryna dębowa z dwoma szufladami na złotych nóżkach

6 188,62 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
4 641,46 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5 542,50 zł

Najniższa cena produktu 5 709,00 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 5 709,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 197
    nóżek 15
  • szerokość: 90
  • głębokość: 40
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 8 - 10 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Złoto to kolor zawsze modny. Kojarzy się z wysoką jakością oraz produktami luksusowymi. Dlatego postanowiliśmy połączyć złoty kolor z najszlachetniejszym gatunkiem drewna, z którego można wykonać meble - czyli drewnem dębowym. Ten kolor świetnie pasuje do drewna wykończonego olejem w naturalnym kolorze, ale także w połączeniu z dębem pobielanym oraz w odcieniu tabak. Kolekcja Assen to nowoczesna forma w bardzo klasycznym wydaniu. Proste bryły to podstawa kolekcji, z której możesz wybrać komody, szafy, łóżka czy inne meble. Zaprojektowanie sypialni, salonu? Żaden problem! Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Meble Assen wykonane są z litego drewna dębowego, w większości wypadków meble są dostarczane do Ciebie w całości. Nie musisz zatem trudzić się montażem, meble po rozpakowaniu są gotowe do użytkowania. Łóżka i duże szafy znajdują się w kartonach do samodzielnego montażu - wszystko dla wygody. Do mebli użyto wysokiej jakości akcesoriów, takich jak prowadnice czy zawiasy z samodomykiem. Oleje, którymi pokrywamy meble, są wyprodukowane na naturalnej bazie, dzięki czemu nie szkodzą nikomu, a co najważniejsze - są eko!

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Złote nóżki

Złote detale fajnie się prezentują, dodają charakteru.

Was this comment useful to you? Yes No
skalik
ASE010
197 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
197
nóżek 15
szerokość
90
głębokość
40
niegwarantowany średni termin realizacji
8 - 10 tygodni
LP_INDEKS
60733/40/bez nawiertów i uchwytów
LP_DATA
(4N6U)
KOLEKCJA
Meble Assen
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/6df3fc6f32e84860aa6fee920532dc53
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie