Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: AT055

Toaletka dębowa Atlanta typ 55

1 511,38 zł
Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe, płyta fornirowana
  • Wysokość: 78
  • szerokość: 120
  • głębokość: 45
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 1 - 3 tygodni

Informacje

Promocja - dodatkowy rabat 5% oraz skrócone terminy realizacji mebli Dekort.

Wpisz w koszyku kod: dekort5

Elegancka toaletka dębowa

Elegancka toaletka dębowa. Proste, uniwersalne meble są czasem najlepszym rozwiązaniem. Jeśli cenią sobie Państwo przy tym jakość to zapewniamy, że dobrym rozwiązaniem będzie toaletka dębowa, która wbrew pozorom będzie się świetnie prezentować nie tylko jako tradycyjne miejsce przeznaczone do codziennej pielęgnacji, ale również jako stylowa, dodatkowa ozdoba do minimalistycznego salonu.

Prostota jest nowoczesna

Naturalne drewno dębowe jest jednym z najlepszych surowców, które pozyskujemy. Wybieramy jedynie to drewno, które spełnia wszystkie istotne dla nas warunki i co równie ważne, pozyskujemy je z Polski. Nasza toaletka została stworzona właśnie z takiego drewna dębowego. Podczas tworzenia tej niepowtarzalnej toaletki poddajemy ją również szczotkowaniu, dzięki czemu wydobywamy z powierzchni to, co najlepsze. Wydobywamy głębokie słoje, sęki i struktury drewna, które pozwalają na uzyskanie pożądanego przez nas efektu końcowego. Nasze doświadczenie pozwala nam działać według projektu, szczegółowo wykańczając każdy szczegół, aby powstał mebel idealny.

Mimo charakterystycznej masywności tego materiału, dzięki zaokrągleniom brzegów i dobrze dopasowanym frezom, uzyskaliśmy niezwykle lekki efekt końcowy. Zarówno pod względem koloru, jak i kształtu oraz wymiarów jest to mebel niezwykle subtelny i uniwersalny, który będzie się doskonale prezentować w większości pomieszczeń, gdzie właścicielowi zależy na zadbaniu o każdy szczegół swojej osobistej przestrzeni.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

Toaletka dębowa

Całkiem fajne meble dla tych, którzy lubią naturalne materiały.

Was this comment useful to you? Yes No
Verified purchase

Marzenie

Moje marzenie zostało spełnione! Toaletka jest prześliczna, wygodna, szuflady z domykiem, idealna na co dzień. Polecam ofertę sklepu naturestyle, przemiłe Panie, które posiadają ogromną wiedzę na temat mebli ;)

Was this comment useful to you? Yes No
Dekort
AT055
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe, płyta fornirowana
Wysokość
78
szerokość
120
głębokość
45
niegwarantowany średni termin realizacji
1 - 3 tygodni
LP_INDEKS
atlanta typ 55
GALERIA_kolekcji
atlanta
VIDEO_YT_LINK
oVGqX2Tifvs
KOLEKCJA
Meble Atlanta
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie