Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: AT012

Podwójna witryna dębowa Atlanta typ 12

4 593,50 zł
Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe, płyta fornirowana
  • Wysokość: 201
  • szerokość: 119
  • głębokość: 41
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 1 - 3 tygodni

Informacje

Promocja - dodatkowy rabat 5% oraz skrócone terminy realizacji mebli Dekort

wpisz w koszyku kod: dekort5

Atlanta, to ponadczasowa i zawsze modna forma. Istnieją takie meble, które będą podobać się zawsze. W tym wypadku to niewątpliwie zasługa drewna, czyli najszlachetniejszego tworzywa. Dąb, bo o tym drewnie mowa, to klasa sama w sobie. W tym wypadku wykończony olejem, czyli również naturalnym składnikiem. Dodatkowo, drewno jest szczotkowane w celu wydobycia głębokich słojów, sęków i struktur. W skład kolekcji wchodzą meble, którymi można bez problemu wykończyć ekskluzywny gabinet czy biuro, dzięki wielu kombinacjom elegancko wyjdzie pokój dzienny czy jadalnia, a obecność szaf i łóżka - to ukłon w stronę osób, które marzą o sypialni urządzonej w drewnie!

Ciężko jest wydobyć lekkość z dużych mebli, takich jak szafy, witryny, czy regały, ale dzięki zaokrągleniom i frezowaniom udało nam się osiągnąć ten efekt. Meble te docenią wszyscy, którym zależy na najwyższej jakości wykończenia, oraz osoby, które lubią się otaczać naturą.

Atlanta występuje w dwóch kolorach - olejowany dąb naturalny, oraz orientalny dąb palony. Dodatkową opcją jest możliwość zamówienia mebla z nowoczesnym oświetleniem LED.

Produkt

Podświetlana witryna dębowa

Atlanta, to ponadczasowa i zawsze modna forma. I aby w Państwa salonie udało się stworzyć prawdziwie ciepłą atmosferę, która pozwoli podkreślić wyjątkowość dobre zaaranżowanej przestrzeni, warto postawić na witrynę z serii ATLANTA. Została ona stworzona z myślą o osobach, które stawiają na możliwie najlepszą jakość mebli w połączeniu z ich prostą, doskonałą linią wykończenia. Witryna dębowa Atlanta to idealne rozwiązanie do twojego domu.

Podświetlone szkło w połączeniu z dębem

Nie ulega wątpliwości, że meble wykonane z drewna dębowego zawsze będą wyjątkowe. Nasza witryna dębowa jest tego doskonałym przykładem. Proste szuflady u dołu są pojemne i praktyczne pod względem wymiarów. Przestrzeń na samej górze dodaje całości świetnego dopełnienia, jednak dopiero szklane półki zawieszone między solidnymi bocznymi ściankami w połączeniu z subtelnym światłem nadają witrynie takiego styl, jakiego od niej oczekiwaliśmy. Tworząc prezentowaną witrynę, zaczęliśmy od wyboru drewna. Padło na dąb ze względu na trwałość i wygląd, jaki można uzyskać dzięki jego zastosowaniu. Wdzięczny w obróbce, zawsze doskonale się prezentuje. Mimo że dąb należy do masywnych materiałów, udało się nam uzyskać dzięki niemu mebel, który mimo swojej wielkości pozostaje lekki w wyglądzie. Uniwersalny kształt i ciepłe oświetlenie szklanych półek sprawiają, że ta witryna jest elegancka i ponadczasowa. Uniwersalność stylu i naturalne drewno dębowe w połączeniu ze szkłem to również doskonała propozycja dla osób ceniących sobie naturalne produkty. Witryna posiada 201 cm wysokości, 119 cm szerokości oraz 41 cm głębokości, co sprawia, że jest meblem nie tylko pięknym, ale też funkcjonalnym. Istnieją takie meble, które będą podobać się zawsze. W tym wypadku to niewątpliwie zasługa drewna, czyli najszlachetniejszego tworzywa. Dąb, bo o tym drewnie mowa, to klasa sama w sobie. W tym wypadku wykończony olejem, czyli również naturalnym składnikiem. Dodatkowo, drewno jest szczotkowane w celu wydobycia głębokich słojów, sęków i struktur. W skład kolekcji wchodzą meble, którymi można bez problemu wykończyć ekskluzywny gabinet czy biuro, dzięki wielu kombinacjom elegancko wyjdzie pokój dzienny czy jadalnia, a obecność szaf i łóżka - to ukłon w stronę osób, które marzą o sypialni urządzonej w drewnie!

Dekort
AT012
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe, płyta fornirowana
Wysokość
201
szerokość
119
głębokość
41
niegwarantowany średni termin realizacji
1 - 3 tygodni
LP_INDEKS
atlanta typ 12
GALERIA_kolekcji
atlanta
VIDEO_YT_LINK
oVGqX2Tifvs
KOLEKCJA
Meble Atlanta
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie