Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES051

Komoda skandynawska sosnowa mała

2 361,79 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 889,43 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 212,00 zł

Najniższa cena produktu 2 324,00 zł z dnia 30.11.2023

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 2 324,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 75
  • szerokość: 135, 155, 175
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki, to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI to idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie, czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna jakim jest sosna. Tworzywo to, jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze wyglądały idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii i natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć mebla do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzai mebla, oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Komoda skandynawska sosnowa mała Bergen Scandi

Urządzanie domu pod względem wyboru mebli często sprawia nam najwięcej problemów. Należy bowiem myśleć odrobinę w przód i zwracać uwagę na wiele czynników. To, jakie meble kupimy będzie przecież wpływało na nasze późniejsze życie w nowym mieszkaniu lub domu. Dlatego też, należy zwracać uwagę między innymi na to, z jakiego materiału zostały one stworzone oraz czy zostały wykonane z należytą pieczołowitością. Moda na domy urządzone w stylu nowoczesnym z akcentami skandynawskimi zdobywa coraz większą liczbę swoich zwolenników. Dlatego NatureStyle stara się sprostać oczekiwaniom swoich klientów tworząc również meble właśnie w tym stylu z litego drewna sosnowego. Nasza kolekcja Bergen Scandi pozwala stworzyć modny wystrój wnętrz waszych mieszkań i domów, a przy tym produkty wchodzące w jej skład wyróżniają się bardzo dużą trwałością. Nasza mała komoda skandynawska sosnowa mała jest tego idealnym przykładem.

Mała, sosnowa komoda skandynawska - idealna do Twojej sypialni

Sosnowe drewno staje się coraz modniejsze i coraz częściej wykorzystywane, dzięki swoim właściwościom. Po pierwsze, wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie oraz zdrowie i jest ono często polecane osobom, które mają alergię. Po drugie, dzięki swoim jasnym kolorom pomoże nam rozświetlić nawet najciemniejsze pomieszczenia w naszym domu. Meble stworzone z drewna sosnowego będą wprowadzały do pomieszczeń przytulną atmosferę, staną się one optycznie jaśniejsze i dzięki temu czas w nich spędzony będzie jeszcze przyjemniejszy. Dodatkowo drewno sosnowe jest bardzo trwałe, gdyż jest bardzo odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Daje nam to gwarancję długiej funkcjonalności mebli, wykonanych z takiego drewna. Planując wystrój salonu czy innego pomieszczenia w domu, zwracamy uwagę na najważniejsze i najpotrzebniejsze meble. Jednym z takich mebli jest komoda, ponieważ to tam będą znajdować się przedmioty, które chcemy mieć pod ręką lub części naszej garderoby. Nasza mała komoda skandynawska sosnowa będzie idealnym wyborem dla osób, które nie posiadają zbyt obszernej garderoby oraz chcą, aby mebel ten zajmował jak najmniej miejsca. Komody z kolekcji mebli skandynawskich Bergen Scandi są dostępne w różnych wersjach. Jedna komoda może składać się z dwóch szuflad lub z dwóch szuflad oraz dodatkowo z dwóch szafek. Takie projekty komód pozwalają nam przewidzieć, ile zmieścimy w nich rzeczy.

Komoda skandynawska w nowoczesnym wydaniu

Kolekcja mebli skandynawskich Bergen Scandi pozwala nam na urządzenie naszego domu w nowoczesnym stylu. Tak urządzony dom jest wręcz rajem dla minimalistów, ponieważ w pomieszczeniach wyposażonych w meble skandynawskie nie będą się czuli przytłoczeni ilością znajdujących się tam elementów. Meble te, takie jak nasza mała, sosnowa komoda skandynawska, zostały bowiem tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca, ale jednocześnie by były po prostu pojemne. Dzięki temu zyskujemy przestronne wnętrza, które prezentują się przy tym niezwykle elegancko, ale są też bardzo przytulne. Aż chce się w nich spędzać czas!

Bory
BES051
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
75
szerokość
135, 155, 175
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
K5 1S 2D
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie