Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES083

Duża skandynawska witryna

1 983,74 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 586,99 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 860,00 zł

Najniższa cena produktu 1 952,00 zł z dnia 03.03.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 1 952,00 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 204
  • szerokość: 79, 89
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki, to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI to idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie, czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna jakim jest sosna. Tworzywo to, jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze wyglądały idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii i natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć mebla do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzai mebla, oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Duża skandynawska witryna Bergen Scandi

Człowiek otacza się wieloma przedmiotami. Jesteśmy zbieraczami, z czego często nie zadajemy sobie sprawy. Ważną kwestią pozostaje więc to, jak przechować wszystkie drobne bibeloty, których nie zawsze używamy na co dzień. W takim przypadku warto jest zadbać o zakup odpowiedniego mebla, w którym znajdzie się miejsce na wszystkie nasze rzeczy. Dobrym rozwiązaniem może okazać się stworzona przez NatureStyle duża skandynawska witryna z kolekcji Bergen Scandi. Jest to produkt wysokiej jakości, który nie tylko rozwiąże nasze problemy z przechowywaniem rzeczy, ale także stanie się doskonałym uzupełnieniem wystroju naszych wnętrz. Skandynawski design, najwyższa jakość wykonania i wspaniałe sosnowe drewno – tak brzmi przepis na wyjątkowy mebel, który będzie nam doskonale służył przez lata. Co więcej, nie będziemy chcieli się go pozbyć, bo to klasa sama w sobie.

Witryna skandynawska Bergen Scandi – duża i elegancka

Surowiec, z jakiego tworzone są meble, powinien być przede wszystkim wytrzymały. Dlatego duża witryna skandynawska NatureStyle została wykonana z drewna sosnowego. Cechuje się ono dużą trwałością i odpornością na różnego typu uszkodzenia, które mogą powstawać podczas jego codziennego użytkowania. A do tego drewno to prezentuje się niezwykle elegancko, sprawiając, że mebel przyciąga uwagę i staje się ozdobą pomieszczenia, w którym się znajdzie. Duża skandynawska witryna posiada drzwiczki z lekko matowymi szybami. Dzięki temu przedmioty, które w niej umieścimy nie będą wystawione na działanie roztoczy i zanieczyszczeń, ale jednocześnie zostaną nieco wyeksponowane. Witryna jest także niezwykle pojemna. Zmieścimy w niej zatem mnóstwo przedmiotów, niezależnie od tego czy będą to książki, zastawa stołowa, ubrania, dokumenty, czy może dziecięce zabawki. Do dyspozycji mamy bowiem zarówno duże półki za eleganckimi drzwiczkami, jak i zamykaną szafkę, umiejscowioną w dolnej części mebla.

Duża skandynawska witryna – jakość i trwałość

Pragniemy, aby każda osoba decydująca się na zakup mebli NatureStyla otrzymała meble najwyższej jakości, które spełnią jej oczekiwania. Dlatego tworząc nasze produkty dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie, zostały one dopracowane w najmniejszych detalach. Dbają o to nasi doświadczeni eksperci, którzy od lat zajmują się drewnem. Jest to ich pasja, dzięki czemu zyskujemy pewność, iż włożą oni w wykonanie poszczególnych mebli swoje serce i talent. Jesteśmy przekonani, że takie meble jak nasza wyjątkowa, duża witryna skandynawska, doskonale spełnią swoje zadanie w domach naszych klientów. Wyróżniają się one dość minimalistycznym designem, który jednak stanowi ich siłę. Dzięki temu wyglądają one naprawdę elegancko, nie przytłaczając przy tym pomieszczenia. Zyskujemy zatem mnóstwo wolnej przestrzeni oraz porządek, dzięki pojemności mebli skandynawskich NatureStyle. A do tego świetnie wpasują się one w wystrój wnętrz w niemal każdym stylu, od bardzo nowoczesnego, aż po klasyczny i tradycyjny.

Bory
BES083
195 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
204
szerokość
79, 89
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
witryna 4D
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie