Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES082

Skandynawska witryna z 2 szufladami

2 034,96 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 627,97 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 944,00 zł

Najniższa cena produktu 2 002,40 zł z dnia 29.05.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 2 002,40 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 204
  • szerokość: 79, 89
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna, jakim jest sosna. Tworzywo to jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze prezentowały się idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć meble do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzajów mebla oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Skandynawska witryna z 2 szufladami Bergen Scandi

Kupowanie mebli jest żmudnym i trudnym zadaniem, ponieważ cały czas musimy mieć na względzie nasze samopoczucie i swobodę w przyszłym, urządzanym właśnie domu. Musimy zwracać uwagę na wiele czynników i cały czas mieć na uwadze to, co z czym będzie współgrało, tworząc jedną wspólną całość. Coraz modniejsze stają się domy, które są urządzane w stylu nowoczesnym ze skandynawskimi klimatem. Produkcją takich mebli zajmuje się właśnie NatureStyle. Nasza kolekcja Bergen Scandi pozwala naszym klientom urządzić pomieszczenia w ich domach w nowoczesnym stylu, którego częścią może stać się nasza skandynawska witryna z dwoma szufladami.

NatureStyle – witryna skandynawska w nowoczesnym stylu

Drewno sosnowe stało się ostatnio bardzo modne. Coraz częściej możemy zauważyć różne oferty mebli zrobionych właśnie z tego surowca. Dlaczego? Otóż drewno sosnowe ma wiele pozytywnych właściwości. Najważniejszą, na którą pewnie większość kupujących zwraca uwagę jest to, że drewno sosnowe jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, co daje nam gwarancję zachowania funkcjonalności i pięknego wyglądu mebla przez lata. Dodatkowo drewno sosnowe może mieć pozytywny wpływ na zdrowie i nastrój użytkowników danego produktu. Nie bez powodu zresztą poleca się je osobom z alergiami. Co jest jeszcze bardzo ważne, drewno sosnowe ma piękną, jasną barwę, dzięki której będzie rozjaśniało pomieszczeniach w mieszkaniach lub domach, nadając im przytulnego charakteru. Skandynawska witryna z dwoma szufladami NatureStyle to zatem solidna konstrukcja i nowoczesny design, czyli wszystko to, czego oczekuje większość naszych klientów. Witryna posiada cztery półki oraz dodatkowo dwie szuflady. Dzięki takiemu projektowi witryna zmieści wszystko, co tylko chcemy. Na szerokich półkach zmieszczą się zarówno książki i pamiątki z wakacji, jak i nasza ulubiona zastawa stołowa lub ubrania i zabawki. W szufladach natomiast ukryjemy wszelkie szpargały, które nie powinny znajdować się na widoku. Witryna jest postawiona na czterech drewnianych, wysokich nóżkach, co idealnie będzie pasowało do salonu, który powinien mieć nowoczesny wygląd.

Skandynawska witryna z 2 szufladami dla miłośników funkcjonalnego minimalizmu

Meble skandynawskie są tworzone głównie z myślą o minimalistach. Są one konstruowane tak, aby zabierały jak najmniejszą powierzchnię, ale też, żeby same w sobie dużo mieściły. Są zatem dość niepozorne, ale stanowią idealne miejsce do przechowywania. Najlepszym tego przykładem jest właśnie nasza witryna skandynawska wyposażona w dwie szuflady z kolekcji Bergen Scandi. Mebel ten pięknie się prezentuje, ale też jest niezwykle praktyczny i wpasuje się w niemal każdy wystrój wnętrz. Minimaliści w domu, który jest umeblowany zgodnie z wytycznymi stylu skandynawskiego, będą czuli się swobodnie i bezpiecznie, a jednocześnie będą mieli dużą przestrzeń do zagospodarowania według własnych upodobań. Nasze pokoje będą jasne i przytulne, a czas w nich spędzony będzie przyjemnością.

Bory
BES082
187 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
204
szerokość
79, 89
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
witryna 2D 2S
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie