Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: BES080

Skandynawska witryna

1 846,34 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
1 477,07 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 764,00 zł

Najniższa cena produktu 1 816,80 zł z dnia 19.06.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 1 816,80 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel do samodzielnego montażu

Parametry

  • Tworzywo: drewno sosnowe
  • Wysokość: 204
  • szerokość: 79, 89
  • głębokość: 42
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Bliskość natury podkreślona naturalnym kolorem drewna, to jedna z najważniejszych cech mebli BERGEN SCANDI. Surowość bryły, prostota kształtów, wysokie nóżki to w 100% skandynawski klimat. BERGEN SCANDI idealne nadaje się do nowoczesnych wnętrz, dodaje klasy i uroku każdej przestrzeni, w której się znajdzie. W połączeniu z ciepłymi, pastelowymi kolorami, cegłą na ścianie czy nawet surową belka drewnianą takie połączenie wygląda idealnie. 

Meble wykonane są z najpopularniejszego gatunku drewna, jakim jest sosna. Tworzywo to jest sprawdzone do konstrukcji mebli od wieków. Jest piękne, bogato ukazuje swoją strukturę i usłojenie. Dzięki zastosowanym prowadnicom rolkowym i zawiasom puszkowym, meble podczas użytkowania można regulować, aby zawsze prezentowały się idealnie. Dodatkowo, również uchwyty zostały wykonane z drewna, aby nic nie zakłócało harmonii natury.

BERGEN SCANDI to kolekcja, w której łatwo można znaleźć meble do aranżacji salonu, sypialni, pokoju dziecka. Bogactwo brył, rodzajów mebla oraz wariantów wielkościowych powoduje, że każda przestrzeń może wyglądać pięknie!

Produkt

Witryna - po latach nieobecności na designerskiej arenie powraca do łask

Witryna to mebel kojarzący się przede wszystkim z muzealnym eksponatami lub PRL-owską meblościanką babci wypełnioną kryształami. To z powodu tych ostatnich konotacji, od lat 90. ubiegłego stulecia, w polskim designie wnętrzarskim raczej nie spotykało się witryn. Wyjątek stanowiły oczywiście właśnie meblościanki, które ze względu na zainteresowanie kupujących były jeszcze wtedy produkowane (choć nie w tak liczbie skali, jak dekadę czy dwie wcześniej,) oraz meble stylizowane na antyki. W tym ostatnim przypadki przeszklone szafki zawsze cieszyły się uznaniem zarówno projektantów, jak i nabywców. Sytuacja witryn zmieniła się w ciągu ostatnich 10 lat i dziś stanowią one wyposażenie jadalni oraz salonów, a niekiedy również kuchni. Szczególnym uznaniem cieszy się witryna w stylu skandynawskim - prosta i ponadczasowa, która stanowi doskonałe tło dla eksponowanych w nich przedmiotów.

Skandynawska witryna - funkcjonalna, piękna oraz uniwersalna

Skandynawskie wzornictwo cieszy się od lat zasłużonym uznaniem wśród nabywców mebli. Jego prostota sprawia, że szwedzki design wszedł na stałe do polskich domów i mieszkań, a stylowe meble produkują rodzimi wytwórcy. Przykładem niech będzie tu sosnowa witryna z kolekcji Bergen Scandi. Wykonana z litego drewna sosnowego, pozostawiona w naturalnym kolorze, wyposażona została w dwoje przeszklonych drzwi przesłaniających półki zamontowane w szafce. Obudowa witryny jest zupełnie prosta, pozbawiona wszelkich ozdobników. Sześcienny korpus posadowiony został na czterech nieco zwężanych ku dołowi nóżkach, montowanych pod niewielkim kątem w stosunku do podstawy szafy, a wygodne uchwyty drewniane wpisują się doskonale w design całości. Drewniana witryna skandynawska Bergen Scandi to mebel uniwersalny, który można zastosować do różnych celów w wielu pomieszczeniach domowych, a także biurowych, swobodnie przy tym zestawiając go z podobnymi sprzętami sosnowymi oraz wykonanymi z innych materiałów. Drewno witryny w połączeniu z jej transparentnymi drzwiami to rozwiązanie ponadczasowe i pasujące do wielu stylów oraz barw pozostałego umeblowania.

Co można przechowywać w skandynawskiej witrynie?

Ze względu na swoją ponadczasowość i uniwersalizm, witryna skandynawska z kolekcji Bergen Scandi jest meblem wielofunkcyjnym. Z powodzeniem może zostać zastosowana w funkcji tradycyjnej – do przechowywania i prezentacji szczególnie pięknych i rzadziej używanych naczyń, eleganckich serwisów kawowych czy obiadowych, pater na ciasta, wazonów, świeczników czy półmisków. Świetnie sprawdzi się też jako barek lub po prostu szafka na codziennie używane przez domowników kubki, talerze i miseczki. Ze względu na przeszklenie doskonale chroni przed kurzem, dlatego w pokoju dziennym czy sypialni będzie dobrą alternatywą dla regału – przechowywane w niej książki, obrazy czy zdjęcia, a także różnego rodzaju pamiątki łatwiej utrzymać w czystości, kiedy są zamknięte za drzwiczkami. Z podobnych względów witryna Bergen Scandi to idealne rozwiązanie również do biur, gdyż można w niej przechowywać segregatory z dokumentami, teczki czy inne materiały niezbędne do pracy.

Bory
BES080
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno sosnowe
Wysokość
204
szerokość
79, 89
głębokość
42
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
LP_INDEKS
witryna 2D
GALERIA_kolekcji
bergen scandi
VIDEO_YT_LINK
pZwQcrAa8Ic
KOLEKCJA
Meble Bergen Scandi
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/47347e51e3d643d8ba6ca50aaecb7eaf
GALERIA_pinterest
https://pl.pinterest.com/nature_style/bergen-scandi/
MONTAŻ
Mebel do samodzielnego montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie