Powrót do Kolekcji
  • Promocja!

Numer katalogowy: SK044

Małe lustro w dębowej ramie

866,67 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
650,00 zł Zniżka 25%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 776,25 zł

Najniższa cena produktu 799,50 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 799,50 zł

Kolor
Rozmiar mebla
Ilość

Mebel dostarczany zmontowany

Parametry

  • Tworzywo: drewno dębowe
  • Wysokość: 70
  • szerokość: 90
  • głębokość: 2
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 8 - 10 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Meble SKY to nasza jedyna kolekcja mebli, w której królują tylko meble podwieszane na ścianie. Nowoczesny charakter takiego rozwiązania podkreślony jest najszlachetniejszym tworzywem, jakim jest lite drewno dębowe. Kolejna cecha szczególna kolekcji mebli SKY to możliwość wyboru jednego z trzech wybarwień drewna - kolor naturalny to meble pokryte olejem bezbarwnym, a do tego dwa inne popularne odcienie - bielony oraz ciemny tabak. Korpusy mebli to lite drewno łączone na mikrowczep, tzw. klepka. Wszystkie fronty za to wykonane są z pełnych listew o grubości 2cm. W szufladach zastosowano prowadnice z pełnym wysuwem, a zawiasy mają system cichego domyku. Ze względu na użycie precyzyjnych prowadnic i zawiasów, meble SKY dostarczamy do Ciebie już zmontowane. Dzięki temu już po rozpakowaniu można od razu cieszyć się z naszych mebli.

SKY to bez wątpienia ciekawe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają drewno jako materiał, ale szukają bardzo nowoczesnego designu. Proste formy podkreślone są wpuszczanymi, czarnymi uchwytami. Każdy mebel wyposażony jest w system, dzięki któremu zawiesisz mebel w swoim mieszkaniu - nie musisz dodatkowo niczego kupować. Ciekawą propozycją jest możliwość dobrania oświetlenia do przeszklonych witryn. 

Do wyboru klienta pozostawiamy kilkadziesiąt brył: komody wiszące, regały, witrynki czy szafeczki nocne. Uzupełnieniem są stoły, stoliki, toaletki. Nieważne zatem, czy marzą Ci się meble SKY do salonu, czy do sypialni, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

skalik
SK044
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
drewno dębowe
Wysokość
70
szerokość
90
głębokość
2
niegwarantowany średni termin realizacji
8 - 10 tygodni
LP_INDEKS
601101
VIDEO_YT_LINK
ygWYXfYW_Xc
KOLEKCJA
Meble Sky
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni
obraz 360
https://momento360.com/e/u/1c11cf2781f14499b104bfd3114d35a9
MONTAŻ
Mebel dostarczany zmontowany

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie