Numer katalogowy: NSMALACHIT

Materac MALACHIT

1 961,79 zł
rozmiar
Ilość

banner -500zł Naturestyle

Parametry

  • Tworzywo: materac piankowy
  • Wysokość: 21
  • szerokość: 80-180
  • długość: 200
  • twardość materaca: H3/H4
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Materac MALACHIT to materac trójwarstwowy, skonstruowany z pianki termoelastycznej, której funkcją jest idealne dopasowanie się do kształtu ciała. Po drugiej stronie użyto pianki wysokoleastycznej, której celem jest odpowiednie podparcie kręgosłupa. W środku zastosowano piankę poliuretanową, która zapobiega odkształceniom, przez co możemy cieszyć się naszym materacem przez długie lata, bez obawy, że materac nam się zniszczy. Ważną cechą materaca do spania MALACHIT jest zastosowanie zamka błyskawicznego, co ułatwia pranie pokrowca, dzięki czemu nasz materac zawsze będzie tak czysty jak chcemy!

Pokrowiec Aloe Vera

50% bawełba, 50% poliester

Pokrowiec ten zastosowany na materacu ma zastosowanie antyalergiczne, oraz antybakteryjne. Dzięki zawartości wyciągu z aloesa, ma właściwości kosmetyczne, a także ułatwia skórze się regenerować. Pokrowiec Aloe Vera wskazany jest zatem osobom, które choćby z przyczyn zdrowotnych muszą spędzać dużo czasu w łóżku, oraz tym, którzy po prostu lubią leniuchować otaczając się przyjemną i miękką w dotyku tkaniną.

Pokrowiec Bamboo

28% bambus, 72% poliester

Od wieków znane są właściwości bambusa, które przejawiają się ograniczaniem nie tylko potliwości, ale również niepozwalaniu rozwijaniu drobnoustrojów powodujących nieprzyjemne zapachy. Materac z pokrowcem Bamboo wskazany jest zatem wszystkim, którzy nie tylko borykają się z problemem potliwości, ale również tym, którym zależy na dodatkowych właściwościach termoregulacyjnych materaca.

Pokrowiec Silver

32% wiskoza, 68% poliester

Jony srebra zawarte w pokrowcu Silver blokują dostęp, ale i zmniejszają rozwój bakterii i pasożytów na powierzchni materaca. Dodatkową cechą jest uniemożliwianie rozładowywania nagromadzonych w materacu ładunków elektrostatycznych. Pokrowiec Silver wyjątkowo sprawdzi się zatem u wszystkich alergików. Tkanina Silver jest wyjątkowo miła w dotyku.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

w końcu się wysypiamy

dobrze teraz śpię, a to chyba najlepsza reklama.

Was this comment useful to you? Yes No

wygodny

materac jest komfortowy. brawo za promocję -500zł przy zakupie łóżka.

Was this comment useful to you? Yes No
NSMALACHIT
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
materac piankowy
Wysokość
21
szerokość
80-180
długość
200
twardość materaca
H3/H4
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie