Numer katalogowy: NSAMETYST

Materac AMETYST

3 391,87 zł
rozmiar
Ilość

banner -500zł Naturestyle

Parametry

  • Tworzywo: materac kieszeniowy
  • Wysokość: 25
  • szerokość: 80-180
  • długość: 200
  • twardość materaca: H5
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Siedem stref komfortu skonstruowanych ze sprężyn o zmniejszonej średnicy, do tego dwie warstwy zewnętrzne z każdej strony z pianki wysokoelastycznej. Specjalnie, w celu lepszej cyrkulacji powietrza pianka ta jest profilowana. Trzy możliwości wyboru pokrowca, a wszystko obszyte zamkiem błyskawicznym, aby można było lepiej dbać o czystość materaca - to nasz przepis na najlepszy sen!

Materac Ametyst to nasz najlepszy produkt pod każdym względem, zarówno ceny, jak i technologii wytwarzania materacy. Jest to zdecydowanie najlepszy wybór dla ceniących luksus!

Pokrowiec Silver

32% wiskoza, 68% poliester

Jony srebra zawarte w pokrowcu Silver blokują dostęp, ale i zmniejszają rozwój bakterii i pasożytów na powierzchni materaca. Dodatkową cechą jest uniemożliwianie rozładowywania nagromadzonych w materacu ładunków elektrostatycznych. Pokrowiec Silver wyjątkowo sprawdzi się zatem u wszystkich alergików. Tkanina Silver jest wyjątkowo miła w dotyku.

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

świetna jakość

zakupiłem w tym sklepie łóżko, zaproponowano mi również zakup materaca. co prawda miałem materac już wybrany z innej firmy, ale zdecydowała cena. Materac marki nature style po rabacie 500zł był o połowę tańszy od tego upatrzonego, a sprzedawca przekonywał, że jakość jest wręcz identyczna. muszę przyznać, że się nie zawiodłem. materac jest rewelacyjny, śpię jak dziecko. cieszę się, że dałem się przekonać do tego materaca.

Was this comment useful to you? Yes No
NSAMETYST
200 Przedmioty

Opis

Tworzywo
materac kieszeniowy
Wysokość
25
szerokość
80-180
długość
200
twardość materaca
H5
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie