Numer katalogowy: NSPIRYT

Materac Piryt

1 740,65 zł
rozmiar
Ilość

banner -500zł Naturestyle

Parametry

  • Tworzywo: Materac kieszeniowy
  • Wysokość: 20
  • szerokość: 80-180
  • długość: 200
  • twardość materaca: H3
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 tygodni
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 tygodni

Informacje

Najlepszy materac sprężynowy kieszeniowy, Piryt, to bezkompromisowy bestseller.  Wiele warstw, to sprężystość, trwałość a przede wszystkim komfort. Jedną z warstw jest pianka komfortowa – 3 cm z każdej strony materaca. Dodatkowo posiada  z jednej strony ogrzewającą wełnę owczą – strona zimowa, z drugiej chłodzącą bawełną – strona letnia. To tak jakbyśmy mieli 2 materace w jednym! Jak każdy nasz materac do spania tej klasy, zawiera siedem stref komfortu, aby jeszcze lepiej dopasować się do ciała. 

Ten materac, to pewność dobrze przespanej nocy!

Pokrowce Tender  (100% poliester)  to pokrowce stworzone do prostych materacy wymagających częstego prania. Tkanina ta wyjątkowo dobrze znosi czyszczenie i konserwacje. Można prać w w pralce w temperaturze do 30 stopni. Pikowane owatą o gramaturze 200 g/m2 są całkowicie antyalergiczne. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy. Jest wyjątkowo miły w dotyku dlatego  idealnie nadaje się do materacy dla dzieci i młodzieży.

Wysokość materaca to 20 cm, twardość H3

Opinie

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

bardzo dobra cena

szukałem materaca z wyższej półki. chciałem wydać dużo więcej, pracownik przekonał mnie, że normalna cena wynika z faktu, że firma jest bezpośrednim producentem materacy, nie ma więc po drodze sieci dystrybutorów.<br /> muszę przyznać, że na szczęście się nie zawiodłem

Was this comment useful to you? Yes No
NSPIRYT
199 Przedmioty

Opis

Tworzywo
Materac kieszeniowy
Wysokość
20
szerokość
80-180
długość
200
twardość materaca
H3
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 tygodni
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 tygodni

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602
Czytaj Wszystkie Opinie