• Obniżka

Numer katalogowy: NT030

Narożnik Comfy

8 129,27 zł Cena przy braku spełnienia warunków promocji.
6 503,41 zł Zniżka 20%
Cena przy spełnieniu warunków promocji.

Najniższa cena produktu 7 999,20 zł z dnia 21.07.2024

Najniższa cena towaru w ciągu ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem obniżki. 7 999,20 zł

Wybierz kolor tkaniny
Wybierz stronę narożnika
Ilość

Mebel łatwy w montażu

Parametry

  • Wysokość: 85
  • szerokość: 280
  • długość: 212
  • niegwarantowany średni termin realizacji: 2 - 8 Tygodni
  • tkanina: Davis Riviera
  • maksymalny regulaminowy termin realizacji: 12 Tygodni

Informacje

Każdy wielbiciel naszych mebli drewnianych na pewno doceni nasze starania nad wprowadzaniem pasujących do nich elementów. Miło jest nam przedstawić narożnik COMFY, który idealnie wzbogaci wszystkie wnętrza, w których stoją już nasze meble dębowe. Niezależnie, czy podobają się wam meble STEEL, loftowe, z czarnymi elementami metalowymi, czy meble z kolekcji VIGO, to ten narożnik będzie idealnie dopasowany. 
Narożnik nie posiada funkcji spania, jest typowym meblem salonowym. Oferuje za to ogromną wygodę siedzenia i trwałość siedziska niedostępną dla mebli rozkładanych. Liczne poduchy i poduszeczki wykończone są ładną lamówką, tak samo jak siedziska. 

Do narożnika wybraliśmy 12 kolorów łatwo czyszczącej tkaniny. To nie jedyna cecha tego materiału, gdyż dodatkowo jest odporny na zwierzaki domowe, niepalny, a co najważniejsze, bardzo odporny na użytkowanie. Wszystko to czyni mebel niezwykle dopracowanym a jednocześnie pięknym. 

Na uwagę zasługuje również listwa z litego drewna w kilku kolorach do wyboru, dzięki czemu łatwo będzie dobrać narożnik do innych naszych mebli.

meble jeż
NT030
200 Przedmioty

Opis

Wysokość
85
szerokość
280
długość
212
niegwarantowany średni termin realizacji
2 - 8 Tygodni
tkanina
Davis Riviera
VIDEO_YT_LINK
jCRzl0icelg
maksymalny regulaminowy termin realizacji
12 Tygodni
MONTAŻ
Mebel łatwy w montażu

Ręcznie robione

Nasze meble drewniane są tworzone przy pomocy starannej dłoni, dlatego właśnie mamy tą pewność, że oferujemy swoim klientom najlepszej jakości produkty. Każdą kolekcję wykonujemy ręcznie ze starannie wyselekcjonowanych i dobranych kawałków drewna, które dzięki swojej niepowtarzalności nadaje charakteru, siły, oraz podkreśla unikalność każdego elementu. Meble, które powstają w naszych zakładach, produkujemy z różnych gatunków drewna, m.in. dąb, sosna, buk. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy produkcji każdej komody, każdego stołu lub łóżka. Wykończenie naszych mebli stanowią ekologiczne środki: lakiery wodne, bejce, naturalne oleje. W efekcie końcowym nasi klienci otrzymują niepowtarzalne, precyzyjnie wykonane, o oryginalnej barwie oraz strukturze produkty, które oczarują wszystkich domowników i gości Waszego domu, a także stworzą w nim niepowtarzalny klimat.

Meble drewniane

Drewno jest materiałem szczególnym z kilku powodów. Najważniejsza jego cecha, to nieidealność, co znaczy, że mikropęknięcia, duża wrażliwość na wilgotność powietrza, nieprzewidywalność co do wybarwienia podobnych kawałków drewna to codzienność. Drewno, jak każdy człowiek ma swój charakter, który musimy zaakceptować decydując się na meble z tego tworzywa. Co dostajemy w zamian? Przede wszystkim odpowiednio konserwowane i czyszczone meble z drewna to jakość na lata. Nie bez znaczenia jest również fakt, że drewno jest materiałem naturalnym, a zastawanie tradycyjnych metod produkcji mebli w połączeniu z farbami czy klejami bez środków toksycznych, powodują, że są to meble bezpieczne nawet dla alergików. Nasze meble w większości są barwione naturalnymi woskami, które produkowane są na bazie wosków pszczelich. Zatem rozsądne wydaje się być pytanie, czy można być bliżej natury?

Oryginalne projekty

Większość mebli zaprezentowanych na naszej stronie, to nasze autorskie kolekcje. Nie jest to jednak tak, że budzimy się pewnego dnia i projektujemy kolekcję. Nie zlecamy też tego firmom zewnętrznym. Jak więc powstają meble w naszej firmie? Odpowiedź jest prosta, dzięki wam drodzy klienci! To wy przychodzicie do nas z pytaniami o możliwość wykonania mebli na wymiar według waszych pomysłów, to wy życzycie sobie, aby pomalować meble na np. szary kolor, to wy mówicie nam, czego aktualnie chęcią, a my tylko w chwilach wolnych od pracy stolarskiej przenosimy te pomysły na papier i łączymy w kolekcje. Dzięki temu każdy klient po wejściu na naszą stronę znajdzie coś dla siebie, bo każdy mebel to efekt ciekawej inspiracji, oraz naszej ciężkiej pracy nad dopracowaniem mebla do perfekcji. Oczywiście nie jesteśmy też ślepi na nowości i trendy, którymi rządzi się świat meblarstwa, dlatego ciągle będą się pojawiać u nas kolejne kolekcje, a jest bardzo prawdopodobne, że te już istniejące, będą wzbogacane o kolejne bryły.

Innowacja

Innowacja to ważne dla nas słowo. Nie tylko z perspektywy nas, jako zakładu produkcyjnego, który dba, aby sprzęt używany do produkcji mebli był najnowocześniejszy i najbardziej wydajny. Również nie chodzi nam o mnogość szkoleń i ilości nauki, jaką corocznie muszą nabywać nasi pracownicy. Dotyczy to przede wszystkim innowacyjności w funkcjonalności mebli. Staramy się dopasowywać technologię i używane akcesoria meblowe do najnowszych wymagań, aby wszystkie drzwiczki dzięki zawiasom otwierały się wygodnie tysiące razy, a szufladki dzięki użytym prowadnicom można było używać bez końca. Innowacja oznacza, że mamy w ofercie stoły z podświetlanymi blatami, łóżka z zamontowanymi gniazdami USB, lub biurka z ukrytym zestawem do ładowania telefonów komórkowych bezprzewodowo. Więc jeśli macie swoje pomysły odnośnie umieszczenia nowych technologii w waszych meblach, z przyjemnością się tym zajmiemy!

Zadzwoń do nas w sprawie konsultacji

+48 12 35 10 602

Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00
Sobota 10:00 – 14:00

Czytaj Wszystkie Opinie